Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Preporučeni Komentari

pre 1 minut, Woland reče

@zerowaf dabre - ova što je vadim je stara 6 godina, stablo 80 cm

Kobre? Prečnik 80 cm?!
Jbt....:eek:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Woland said:

vi ste bre gospoda za mene:

2359e0623b36e78a4bdf08ea2a229887.jpg

I mene je moja patila godinama, samo sto sam je ja sekao svake godine. Obično izraste 6-8 metara u visinu. Sama nikla, nismo još ni znali da paulovnija postoji...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 4/25/2020 at 2:08 PM, чика-Брка said:

odavo nabavljeni, sasvim slucajno.

Coral Flat 5A II, maltretirani do zla boga,

neko kao da ih je namerno jebavao.

ali

cika-Brka ih sredjuje polako ali sigurno.

ici ce i specijalne trubice, whizzer cone,

skinute od neispravnih Schulz 215K.

imaju rupu u sebi sa mrezicom, tako da iako

originali nisu imali trubice, cika-Brkini ce imati.

em da sviraju kao malo bolje, em da sakriju tragove silovanja.

:)

01.jpg

02.jpg

03.jpg

monirane i trubice.

cekaju se dihtunzi.

stari skinuti jer su bili katastofa.

04.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
16 minutes ago, Aleks said:

A preklopnik ostavi u željenoj poziciji pre toga :buehehe:

Rolna od toalet papira oko preklopnika pre nalivanja i gore samo lep veliki knob

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 15 minuta, gluv_i_udaren reče

Rolna od toalet papira oko preklopnika pre nalivanja i gore samo lep veliki knob

Može i raketa za tehničko :buehehe:

E zekim se, normalno da bi stavio nešto, samo se sprdam ja. Nego to sa epoxiyem bi bilo stvarno izravno lepo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nekada sam video nekog na YouTube što je pravio headamp tako. Samo je ono njegovo dosadno bre, sve pod 90 stepeni, štrebersko... Ovo bi bilo ultra zanimljivo zamrznuti jedan trenutak kreativnosti baš tako savršeno kako stoji. Poput fotografije, samo bolje :) 

i još svira

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
15 hours ago, Woland said:

računam da je koren pametniji pa će da popusti emoji3.png

trajaće ova bitka još dan, dva.. polako ja to radim

https://www.vecernji.hr/lifestyle/u-karanteni-odlucio-urediti-dvoriste-no-iznenadio-se-kad-je-vidio-sto-se-nalazi-u-dubokoj-rupi-1396933

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Budzevina proradila.Probao razne vrednosti na skretnici i ostalo6db spulna na red sa basom 026mh i visoki blok kond 4,7mf.Tako najbolje sviri, mozda malo jos stisati visoki nijansa mozda - 2 db.Prvo malo slusanja pa ce vidimo.

OCTP9BW5_001.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

zasad,cime cu se zanimati,recimo od sutra popodne,pa par dana nakon toga,recimo do utorka..nek se jos koronira u gepeku malo,morat cu dotle napraviti i mesta za njega na polici,verovatno drugi gram ce morati promeniti poziciju,da bi ga mogao staviti na policu..pokupljeno juce za drugara,ima vec jedan,al je usfalilo stekera,kako je integralca zamenio na monoblokove+pretpojacalo..nisu svi odusevljeni ucinkom jedne ovakve sprave ni u njegovom,da kazem ozbiljnom/ili ozbiljnijem sistemu Sonus Faber Amati,Graaf 13.5,Vaic 52b,Jadis transport+cevni DAC..kad ne prolazi svakom na takvom nivou,a ja naivno mislio da je na takvom nivou "must have",bas me interesuje kako ce se to cuti u vintage sistemu,sa nekim flat earth vidjenjima,gde je gazda vec i malo prolupao :loleverybody:..neke itinere sam vec dobio,sta i kako..ke cujeme..:crazyrocker:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa zavisi kakvu si strujku imao dosad. Prociscavati cistu vodu ne mora biti primetno.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 30 minuta, vladd reče

Pa zavisi kakvu si strujku imao dosad. Prociscavati cistu vodu ne mora biti primetno.

otprilike do ovakve konstatacije smo dosli i sa prodavcem,udavi me sa pricom oko njega..dao je oglas i za ovo,i za neki DIY monstrum izlaz sto je radio,kao da je spominjao nekog Jean-a,francuza :Di nije hteo da da PS Audio,dok ne proda Zana,jer nece moci da ga proda,bez da je prikljucen na ovo...stanuje u gusto naseljenom delu,u centru,pa ima verovatno vise frizidera,sporeta,mikrovalnih na kvadratni kilometar no kod mene na selu :crazyrocker::D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...