Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Preporučeni Komentari

Kolko su takve stvarčice zapravo vredne.... A ustrebaju redovno, pa gde mi je sijalica, pa lemi, pa onda se lepi izolir traka, ma samo da probam zašta da kupujem sijalično grlo, pa posle odlepljuj, vraćaj sijalicu, a ako su sve u stanu LED piči u radnju po običnu sijalicu, koju posle upotrebe staviš negde i ne možeš posle da je nađeš, pa idi opet u radnju... :D 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Čemu ovo služi, ako može objašnjenje za nas sa jeftinijim ulaznicama :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

To je bio moj drugi gramofon. Slusale se ploce, prosto i fino, dok se nije krenulo u filozofije, sitna crevca i besne gliste... :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

I bejasmo mladi! Trebalo nam je samo dobro društvo i dobre ploče. A kad smo umislili da smo postali matori, onda smo počeli da se bavimo uređajima , karakteristikama, nabavljali novo i novo... Ali onog više nije bilo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Napravis zivotnu gresku, da bi pod stare dane kmecao e da mi je ova pamet a one godine... :)  

Samo bi bilo vise druzenja, vise drugarica iz skole na kafi i kolacima, naravno uz slusanje ploca, vise drugara na na cescim zurkama, vise uzivanja u mladosti i zivotu....

Ja sam odmenio mesece druzenja i zivota, da bih zaradio za prvu ozbiljnu hifu...nije bas bilo vredno te zamene...bio je tu osecaj uspeha, ali i neumitno proteklo vreme.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 4/14/2020 at 8:51 PM, mutayu said:

Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika, ostao mi asepsol na socivu! Shit happens!

224F7667-B133-4E84-A7B4-68B576EE3C44.jpeg

Jel si probao, ima li to sokoćalo uticaj na zvuk, odnosno kad odrediš koji snuber ti treba, razlika u zvuku sa i bez istog? 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 hours ago, Fukushima said:

Jel si probao, ima li to sokoćalo uticaj na zvuk, odnosno kad odrediš koji snuber ti treba, razlika u zvuku sa i bez istog? 

Nisam jos.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ako nekog zanima i ima delova neka proba ,fantasticno radi.

DSC_1012.JPG

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...