Sve aktivnosti
- Poslednjih sat vremena
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
LightMatic je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
Mi smo ovakvi kakvi smo od posljedica toga, a od čega su ove mlađe generacije, onakve kakve jesu? -
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Vix je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
Ja se secam tih aviona i prskanja! Sad mi je jasno odakle posledice... -
Vix je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Vix je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Vix je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Aciko je reagovao/la na komentar na temu:
Šta trenutno slušam . . .
- Danas
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Udrobljena automobilska tema.
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Friško. Nag Nag Nag Pakao iz Šefilda. Masterclass za nove naraštaje.
-
Mikorist je reagovao/la na komentar na temu:
Šta trenutno slušam . . .
-
Doktor je reagovao/la na komentar na temu:
Šta trenutno slušam . . .
-
Gde me nađe!
-
Aciko je reagovao/la na komentar na temu:
Šta trenutno slušam . . .
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Ikaro je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
-
-
Evo drustvo malo da se pohvalim. Nabacili 4 stepeni jos neki dan i sad nakon malo vozikanja mogu reci da je vise nego odlicno. Nema vise da vristi u prvoj i da ga drugom i trecom laufam pun gas da bi mogao u visu od te ubaciti. A saltanje milina miline, prosto cudo da ovaj moze tako fino da radi a koliko je onaj los bio. Al jbga ne bi to bilo to da ne fali nesto, u teecoj i cetvrtoj bas ima onaj gear whine ko tomos kad ubrzava, samo da nisu razjebani zupcanici pa da crkne A ono za rame je bas lako bilo na dizalici, samo sanku skinuo i spustim ga da zglob moze proci, al za nas i bez kanala garant moze pomoci ono sa maticama u kosu
-
-
Jah Wobble & Momo - Maghrebi Jazz
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Zen Mod je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
Mikorist je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
EKSKLUZIVNI INTERVJU ZA ZICER: Vučić administrira budućnost - Zicer.org ZICER.ORG Vučić: „Posle dugog proučavanja proročanstava shvatio sam da je Vidovita Zorka jedina osoba koja može da predvidi ono što ću ja sutra da predvidim.“ BEOGRAD/ ZICER. Posle godina proučavanja geopolitike, ekonomije, istorije, astrologije i domaćeg vina, predsednik Aleksandar Vučić tvrdi da je stigao do novog nivoa javnog delovanja. Kako kaže, on više ne analizira... Ovaj je lud. -
114. Audioberza u Beogradu održaće se 5. Jula 2026. od 10 do 15h u ДОРЋОЛ PLATZ -u - Dobračina 59b - Beograd DOBRODOŠLI ! ! !
- Juče
-
Nije problem da pokusam, videcu kad se vrnem sa odmora. Ne snam koliko ce vajde biti, sigurno je jedno 5mm unutra. Sto se tice urezivanja, poslao mi je Leo link sa najkvalitetnijin ureznicama na nasem trzistu, idu tri postepena komada, i sa njima nema sta da bude problem. Koristio sam masinsku iz jednog komada, kinesku, sto je deo problema. Napajanje je regulisano, r25, izuzetno dobar psrr za struju koju moze da izbaci, i brutalno mali zout. Rektifikacija je aktivna, mosfetima. Konstruktor je Tombo, na diyaudio forumu. https://www.diyaudio.com/community/threads/power-supply-with-active-rectifier-rf-filter-and-super-regulator.420933/ Koliko mi je poznato, ne postoji bolje resenje trenutno igde da se napajaju A klase ovog tipa, tj. gde su kola relativno jednostavna i psrr im nije bolja strana.
-
Svaka čast. Možeš li da objasniš napajanje? Inače, trebao si malo da zagreješ taj hladnjak fenom i napraviš mali špic od polomljene ureznice i polako na kuc kuc odviješ unazad. Znam da je zajebano i nervira. Ali uz malo volje i živaca moglo je da se reši. Inače, ja se razmišljam da li da primenim Apexovu metodu sa holšrafom ili da režem navoj. Baš zbog tvog primera.
-
Što bi rekli naši stari yes, yes, a bila je i ona iz vica.
-
PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)
BANAT je odgovorio/la BANAT's temus u Muzika , Film i Fotografija
Jazzman - Pre nedelju dana
-
zasto groficama uskratiti sitna zadovoljstva?
-
-
Za aluminijum samo ureznicu umočiti u čist alkohol. Ne lepi a osuši se za čas i nije masno.
-
Ima ovde povoljno mada shipping je uvek skup. Imam dosta 15" koje stoje treba prvo da probam slusam... https://www.nonsolospeakers.com/15-38cm/16778-beyma-15wr400-woofer-15-8ohm-99db-400w-ferrite.html
-
Možemo i da se vidimo, ako Bog da....
-
ima tvoj Gazda Viber, ako vec ti nemas ...... pa mozemo i da se cujemo
-
Dobro, mislim da smo dogovorili da gore budu Tannoy-ci (što su kod tebe), a zar nisam objavio da su prihajali oni drugi Beyma basovi iz DE? Ako nisam, izvinjavam se nije namjerno. Što se tiče kutija, privezao me se prdoserac mamin sin, da to pravimo, sad su na ferijama pa bi on kao da vidi kako to zvuči, itd. Ja sam prezadovoljan što ga ikako interesuje nešto što je sa ovoga svijeta i analogno, jer koliko vidim mladež je najviše zainteresirana za virtuelno.
-
kutija nije problem, pravljena i dokazana skretnica - zavisi od toga sta ces gore sta ces sa cinjenicom da je jedan motan i - ako se secam dobro - zna da ceska?
-
Trenutno na sajtu 5 članova, 1 Skrivenih, 1782 Gosta (Pogledaj celu listu)
-
Forumska statistika
9.2k
Ukupan broj tema451.9k
Ukupan broj objava -
Statistika članovȃ
-
Donacije - Donations
-
Poslednji statusi
-
>S̴̼͚͇̺̺̞̘͎̱͙̾́̂ͧͥͣͫ̋̐̅́ͪ̓̕͜͟t̴̡̼̻̹̹̹̟̣̖̪̞̳͈̠͎̹̩̺̯͙͉͐͐̆ͨ͋͒ͧͫ̓ͪ̏̍͋̋͑̚̕͜͟͞ͅų͎͚͔͙͕̫̲̹̠̣͍̫̜̈́ͫ̒͌ͥ͐̈́͊̂ͮ͂ͦͣ͛ͥ̉̀̚̕̕ͅd̵̵̨̛̛͎̘̜̺̹̜̻͔̭̤͚͔̻̮͕̯̓ͫ͛̆̾̀̽̔̌̊ͅę̵̧̡̫͙̱̻̼̯̩̱͉̞̣̹̰̫̭͐̋ͦ̈̎́̂̄ͯ̈́ͧͮ̈ͯ̍ͧ̃͊͒̉̕ņ̸̧̢̧̯͎̝̥̺̥̰̮̰̺̗̦̐̈́̋ͩ̉ṭ̥͔͎̭̟̫̼ͤ̂ͧ̌̈͗͆͛ͭͧͤ̈̈̓͛̿̚͡͝i͕̪̪͑ͮ̕ p̢͈͈̼͕̼̩̳̘͖͓̙͉̀̓̂͒̏ͥͨ̒ͦ̌̈̿̇̀̉̒̊͡ͅͅo͙͉̹̹͕̳̙͈̙̥̥̦̖̲͇͓͙̬̼̜̟̭̔ͥ̌̈́̎̑͗̕͟͢ͅb̡̨͙̺͎̺̹̞̟͓̣̳̝͖͓̂́́͆ͩ̂̕ͅẽ̴̡̡͔͕̹͎͎̖̲̝͖̬̝ͪ͌̕͢͞ͅđų̢̡̡̛͓̖̹̻͎̥͇̦̻͎ͮ̒͌͟͟͡ͅĵ̴͓̹͚̻̝̤̭̜͉̣̓͒̍͌̄̀̎ͨ͌̃̌̊̈́̔͒ͫͮ͐͐͘͝͞͞ứ̡̛͉̗̠̝̳̟̖̗̹̣̹̻̯̓̏ͣ̉ͪ̀ͯ́ͥ͋̅̋̔ͧͫͣ̚͜͝ͅͅͅ !̛̼̹̭̯͍̱́̒ͮ̑ͣ͟͟ͅͅ· 0 komentara
-
Hi Zen Mod,· 1 komentar
Many thanks for uploading the ZIP archive with all the photos and plans — that was incredibly helpful!
I finally managed to access everything properly.
You’ve built a really great community here — congratulations and thank you again for your work!
Best regards from France,
Serge
PS : There's an error in my email address; here's the correct one: [email protected]
Please correct it in my account.
-
bez Žene , , javljam se , nhf , dina pes , slučajno , nick name , pojasnim ak treba , nis provokartor , pamtim nebitne stvari , a postajem senilec nhf . do sad smo si bili dobri· 4 komentara
-
Dobar dan,· 0 komentara
molim vas za kontakt gospodina Salaia. Prijatelju treba servis MC glave.
Pozdrav, Braca
-
Postovanje i srecni praznici,· 1 komentar
Koristim ovo vreme bez porodicnih obaveza, da Vam postavim pitanje i znam da imate odgovor.
Imam rft l 3702 u kutiji sa cetri njihova visokotonca.
Zbog prostora moram OB,
na ovom snimku vidim da OB radi perfektno sa jednim njihovim visokim.
https://www.youtube.com/watch?v=A1RzHyX1liE
Da li kod OB SPL ovog basa nije vise 99db sa prednje strane i da li bih onda mogao da koristim Philips AD 7063 kao drugi zvucnik.
Odgovor nije hitan,
Pozdrav,
Zvonko
-
Nije tolko bitno , ali ? onemogučeno mi je čitanje nekih poruka ? ! el , sam negde pogrešil , uključujuči mođane ? moglo bi biti ono "kao - ja sam ostao" ! . Ne ma tu zločestoče ! , ni jala ! i ino , sam osobna odluka . Glavno da smo uspješne osobe (uvjetno rećeno ) naši nasljednici ? Znam da bi prića u živo drugaćije izgledala , no ? sam pričamo , i izmjenjujemo iskustva itd ...· 5 komentara
-
Postovanje· 1 komentar
Da li ima neko sa vasim predpojacalom voljan da dodje do mene na probu, Cerak
u potrazi sam za istim koji bi mi se uklopio ,Imam Acoustic Invader snagasa i Fokus 160 kutije
Dobio sam preporuku na hifi forumu
pozdrav i hvala
Sinisa
-
Zahvaljujem se "CIKA BRKI", uz njegovu pomoc napravih ovo lepo pojacalo, SUPRAPHON na limundu 2000 i delovi 1200, dva parketa i parce lima, i veliko iznenadjenje kako lepo radi sa jbl 92 db.· 1 komentar
Svima pozdrav,
Zvonko
-
Posto ne mogu u temi Donacije,· 1 komentar
dao sam dao 30Eur za naš site, jer se ne vidi sa PayPal naloga
Pozdrav Miša
-
Pops N Cracks· 2 komentara
WWW.FACEBOOK.COM Pops N Cracks ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Pops N Cracks und anderen Nutzern, die du kennst, zu...
-
https://www.facebook.com/profile.php?id=61552051791679· 1 komentar
Pops N Cracks
WWW.FACEBOOK.COM Pops N Cracks ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Pops N Cracks und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte zu teilen und die Welt...
-
Dobar dan, moje postovanje,· 6 komentara
Da li znate ko ima na prodaju Nixie in-13 cevi?
Unapred hvala.
Pozdrav!
-
Pzd. Ja cu da pokusam da probam da rezem navoje u Al sa ovim. Normalno za cnc ali ja cu to da stavim na garaznu busalicu 700W ona stolna. Sa rucnu kao dewalt i baterija 4 A strah me da ne sjebem navoj u toku vracanje za to cu da probam nesto drugo.· 0 komentara
-
Imam izrezane elemente za nekakav Skyline difuser od stiropora. Ima li netko savjet s čime da ih polijepim? Ljepilo za drvo?· 2 komentara
Kad ukucam "Ljepilo za stiropor" dobijam samo rezultate vezane za građevinske radove.
-
Postovani,· 0 komentara
Zamolio bih za jedan info ako je moguce, samo da mi priblizno odredite zvucne domete jednog Apex predprojacala, model je bt40, na kp sajtu se prodaje vec neko vreme pa me interesuje u kojem zvucnom rangu je, neko poredjenje sa nekim poznatijim preampom, cisto informativnog karaktera...hvala unapred !!!!!
Srdjan
-
Nezgodan je bas jer je velika površina isijavanja.Ako napraviš,znaćeš valja li.· 1 komentar
-
; hm , evo nisam neuk , al nije me sramota pitati ! . ! smjestlio me u cc 10 m 2 , sam zvučnici , jel ? lowter , širokopojasni il ???· 4 komentara
-
Poštovani,· 2 komentara
da li imate još na prodaju štampanu ploču BatoMM sa svim pripadajucim elementima?
Sa poštovanjem,
Đula.
-
Da ne otvaram temu jer vjerojatno nisam kupac, a napraviti očito ne znam.· 1 komentar
Ali sam ljubopitljiv. Kakav je Hiraga Phono pre za MM sa ukupno 4 ECC83 lampe? Iz L'Audiophile magazine 1981. godine.
-
Postovani,· 0 komentara
mislim da sam negde na forumu naleteo da zelite da pravite Apex F40.
Ako sam dobro "naleteo" interesuje me kako stojite sa time.
Mislim da uskoro pocnem da pravim ovo pojacalo ali mi fale plocice.
Pozdrav Misa
-
Kovjanic » Mirko Lazic - M L acoustic
ima li neki link koji moze da se otvori i koji je aktivan ?· 1 komentar
koja je precizna adresa ML-a ?
-
Popularni članovi