Jump to content

Brijac

Član
  • Broj sadržaja

    1840
  • Na DiyAudio.rs od

  • Poslednja poseta

  • Broj dana (pobeda)

    28

Poslednji trofej

Brijac je imao/la sadržaj sa najviše reakcija!

Informacije Profila

  • Zemlja:
    Serbia

Skorašnji posetioci profila

40574 posetilaca

Brijac's Achievements

Dugo je sa nama

Dugo je sa nama (7/9)

1.6k

Forumska reputacija

  1. Na prvi pogled, jos su u podrumu, dimenzije, oblik itd je ok. Ovo je bas bezveze ispalo ovako, nije moralo, ali eto tako je. U to udubljenje cu da munem plocicu mesinganu, ki na spomenik. A ispod cu da odradim rupe za cinceve jbg, samo cu morati iznutra da pravim offset rupa da mogu da ubacim maticu na navoj cinca, 30mm je i ne moze skroz proci navoj/telo cinca. Nadjoh ga tako sto okacih oglas u grupi za stolare. Javio se, radi servis zvucnika, pravi kutije, nisam se cenjkao za novac, dogovoren februar, evo u junu stiglo i tako... Lekcija naucena, idemo dalje...
  2. Dobra vest je da je ipak dole stavljena ploca kako greba (tek danas imadoh par minuta predaha da odem i vidim). Losa, da je udubljene pozadi (za mesinganu plocicu i cinceve), digao mnogo visoko i fakticki ide skoro na sredinu gde treba skretnica da dodje, umesto nize kako je dogovoreno. Ne mogu tu stavljati cinceve, nema fizicke sanse...
  3. Mozda, kod bass-a i ima mesta, ali za mid drajver ne verujem. Odvojicu za vikend vreme. Mislim da ni ovo nije "postolje" uradio.. Provericu kasnije.
  4. Ne moze glodalica, kutija je vec izlepljena, ofarbana. Spolja samo ili turpija, ili ceona. Nema druge. Drasticno lakse bi bilo da je uradjeno kako sam tehnicki crtez dao, ali jbg, zemlja srbija, saka krstenih (odgovornih) majstora na njih tonu.
  5. Dremel slab. Moze ceona brusilica, sa cilindricnom raspom, ima bas nastavak za ove makine. Od svih alata nju bas nemam 😂 @zerowaf iskreno se nadam 😅
  6. Kutije su zavrsene.. posle 6 meseci... U podrum odlozene na kratko, nemam sad vremena da se posvetim. Ali iz prve vidim gresku, nisu oborene stranice unutrasnjeg otvora za drajvere... Iako je receno da to mora. Ostatak je u foliji, ne znam kako je to uradjeno, al Bog da da ce biti ok Moracu da isturpijavam taj unutrasnji deo, 60mm je front, bice se'sa ali toe stoe. Masivne su, teske, inertne u fulu, svirace to dobro.
  7. Brijac

    300W mono blokovi

    Zeljno iscekujemo!
  8. Hebes PC, stigel auralic aries s1 😁
  9. Brijac

    P: Burson V7 Pro dual

    O'slo 👋
  10. pr0n se podrazumeva
  11. Na prodaju dva pakovanja po dva burson dual v7 classic opampa. Neotvoreni, nekorisceni. Cena 140e po pakovanju.
  12. Ni ne zna sta joj dolazi u kucu 😅 @Pchelac Hahhaha, ne bih ni smeo OB, klinci bi rascerupali dok kazes keks 🤣 Nije mi najlepse nesto, ali nije mi ni ruzno. Bilo mi bitno da ima vec proveren projekat za ove drajvere, i da to bude neki dobar bang for buck sto se tice investicije. I da je ovako farban protektivnom bojom, ne furnirom, bas zbog spomenute decurlije. Srecom drajveri imaju celicne mrezice 😁
  • Trenutno na sajtu   1 član, 2 Skrivenih, 172 Gosta (Pogledaj celu listu)

  • Forumska statistika

    9.2k
    Ukupan broj tema
    451.8k
    Ukupan broj objava
  • Statistika članovȃ

    3009
    Svi članovi
    5071
    Najviše na sajtu
    Enzo
    Najnoviji član
    Enzo
    se pridružio
×
×
  • Kreiraj novo...