Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Ide dac unutra 99% (ako 4690k ne moze da gura 4k sadrzaj, onda jbg ide grafa), samo koji ce biti na kraju ne znam. Ako bude ovaj mirov, moram da preradim napajanje (svakako je bilo na umu, ono je realno preglomazno i bespotrebno preveliko), inace ne mere stati bez vratolomije :) Ono sto je dobro kod toga je da reg za xmos mogu hladiti direktno na kucistu 😁 Valjalo bi se i iscimati kako direktno izvuci i²s sa ploce i izbeci usb konverziju izmedju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni  Intel Core i7-7700T (QC/8MB/8T /2.9GHz/35W) gura 4K 

Intel® HD Graphics 630:D

 

I to ima pikavac od hladnjaka na 35W :sarcastic_hand:

 

Procesor nije problem. Problem je nvme sto nema dovoljno prostora da ventilira ovde. 

Gledaj gde su nabili Nvme...Moz da se stavi hladnjak ali jedva ide hard preko u onom plavom kucistu

dell micro.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Videcem, nisam nikada pustao nista preko integruse. Vazda sam imao neku bolju diskretnu, jelte igre. 

Mora nvme da se hladi, na aliju ima bas dobrih hladnjaka za 10e, dzabe. Ova plojka nema opciju za nvme, tako da ide standardan ssd. 

Napajanje mi je zvezda ovde od iznutrica, hifi optimizovano (citaj filterisan valjano) pasivno hladjeno. Nece da bude bolje od toga a da nije linearac :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 34 minuta, Leonardo reče

Za tebe Miko ću smisliti kućište na principu košnice za pčele. Dodavaćemo i oduzimati spratove dok ne popucaju svi šrafovi.

U stvari tebi treba kućište na lastiš, pa navlači-svlači beskonačno... :buehehe: 

Ama za ovaj mali PC da smislimo kutiju. Ovo je kanta u cemu je sad. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mojim stolarskim poduhvatima nikad kraja! :rofl: 

Pajz vamo, predstavljam The Klada!


panj1.jpg 

AudiJofilski LP display!

Sigurno ste se pitali kamo ćete s omotom ploče Zorice Brunclik, Rokera s Moravu ili Jamesa Lasta ako ste od onih što slušaju te načitane ploče, a vi ne želite ponovo čitati tko je snimao, kada i gdje!
Vašim je brigama došao kraj!

Predstavljamo vam The Klada!
AudiJofilski držač omota od longplejke koja je trenutno izložena nemolosrdnoj rotaciji na vašem strugu!


panj2.jpg panj3.jpg 


Ako naručite za vrijeme trajanja ove promocije, uz AudiJofilski LP Display ćete dobiti i pola kubika suhog drveta za roštilj ili ogrijev, a prvih 100 kupaca na poklon dobija još i kutiju suhih (!) šibica! 

Uz Kladu, AudiJofilski držač omota vaše omiljene ploče koju upravo slušate ćete dobiti i temeljite upute za instalaciju, a uz naknadu je moguće da vam instalaciju odradi u vašem domu neki od naših stručno osposobljenih distributera!

panj4.jpg panj5.jpg 

Ne propustite ovu ponudu!

Klada, AudiJofilski držač omota može biti vaš ne za 10 000 Eura. Ne za 8 000 Eura, ne za 3 000 Eura nego samo za 25 000 Eura!!!

Da, dobro ste čuli!
Klada, AudiJofilski držač omota onih velikih ploča napravljen od madagaskarskog graba sušenog čak 12 godina u Zerovoj šupi može stvarno biti vaš!

Ne zaboravite, Madagaskarski grab je poznat po svojstvu demagnetizacije vinila te će kad zapaprite svoj omiljeni album Dare Bubamare čitav komšiluk ostati zapanjen u čudu jer demagnetizirani vinil radi jak tri-de efekat, pa će svi misliti da vam je Dara došla na rakijicu i malo pjesme!

Naručite odmah!
Klada! AudiJofilski držač onih kartona u kojem se drže velike ploče!

panj6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 33 minuta, gluv_i_udaren reče

Ovo je jedan od proizvoda koji ispred sebe imaju samo svetlu budućnost! Ja bih uz’o jedan, ali samo ako se čeka duže od dve godine. 
Postoji li opcija da se prilikom check outa doplati za još duže čekanje?

:)



Apsolutno!
Također, skačete za deset mjesta na listi čekanja za The Panj SE, našu unaprijeđenu verziju uz koju svaki kupac dobija i Golfa trojku dizela za simboličnu cijenu od samo 55 000 europskih novaca!
U slučaju potrebe za kreditiranjem, naš tim kirurga specijaliziran za estrakciju bubrega vam je na raspolaganju!

Ne zaboravite, kad audiofilija kaže svoju zadnju riječ, tada se vidi tko je pravi panj! Predbilježite se na listu za kupovinu The Panj-a SE tako što ćete naručiti i unaprijed platiti najmanje 5 The Klada!
Ova ponuda ima ograničen rok trajanja do isteka zaliha ili do hapšenja svih uključenih u distribuciju. Što prije nadođe! :smesna:
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Dihtericu imam već oko pola godine, ali sam tek danas prvi put uopće otvorio paket u kojem je stigla! :D

Uzeo sam cjepanicu, nakosio poteznu pilu i provukao ju par puta preko cjepanice, zatim sam dihtericom poravnao jednu stranu jer nije bila odrezana nego precijepljenja i sve prešpricao sa bezbojnim lakom.

Morat ću malo proširiti šlic u kojeg se zatakne omot ploče, pa u njega staviti nešto tanko i čvrsto tako da pridržava omote koji su tanji, pa se motaju ako nemaju oslonac.

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, zerowaf reče

Morat ću malo proširiti šlic u kojeg se zatakne omot ploče, pa u njega staviti nešto tanko i čvrsto tako da pridržava omote koji su tanji, pa se motaju ako nemaju oslonac.

 

Uzmi sire deblo za The Klada MK2

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, Leonardo reče

 

A da ugradiš neko motorče, ručkičicu i glavičicu u The Klada pa da to postane neka nova moćna vrtilica, The Panjrotor? Čudo neviđeno! :lol: 



Kao da čitaš elaborate petogodišnjeg razvoja novoosnovane tvrtke Audiofilski panjevi GMBH!  :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 16 časa, zerowaf reče

Mojim stolarskim poduhvatima nikad kraja! :rofl: 

Pajz vamo, predstavljam The Klada!


panj1.jpg 

AudiJofilski LP display!

Sigurno ste se pitali kamo ćete s omotom ploče Zorice Brunclik, Rokera s Moravu ili Jamesa Lasta ako ste od onih što slušaju te načitane ploče, a vi ne želite ponovo čitati tko je snimao, kada i gdje!
Vašim je brigama došao kraj!

Predstavljamo vam The Klada!
AudiJofilski držač omota od longplejke koja je trenutno izložena nemolosrdnoj rotaciji na vašem strugu!


panj2.jpg panj3.jpg 


Ako naručite za vrijeme trajanja ove promocije, uz AudiJofilski LP Display ćete dobiti i pola kubika suhog drveta za roštilj ili ogrijev, a prvih 100 kupaca na poklon dobija još i kutiju suhih (!) šibica! 

Uz Kladu, AudiJofilski držač omota vaše omiljene ploče koju upravo slušate ćete dobiti i temeljite upute za instalaciju, a uz naknadu je moguće da vam instalaciju odradi u vašem domu neki od naših stručno osposobljenih distributera!

panj4.jpg panj5.jpg 

Ne propustite ovu ponudu!

Klada, AudiJofilski držač omota može biti vaš ne za 10 000 Eura. Ne za 8 000 Eura, ne za 3 000 Eura nego samo za 25 000 Eura!!!

Da, dobro ste čuli!
Klada, AudiJofilski držač omota onih velikih ploča napravljen od madagaskarskog graba sušenog čak 12 godina u Zerovoj šupi može stvarno biti vaš!

Ne zaboravite, Madagaskarski grab je poznat po svojstvu demagnetizacije vinila te će kad zapaprite svoj omiljeni album Dare Bubamare čitav komšiluk ostati zapanjen u čudu jer demagnetizirani vinil radi jak tri-de efekat, pa će svi misliti da vam je Dara došla na rakijicu i malo pjesme!

Naručite odmah!
Klada! AudiJofilski držač onih kartona u kojem se drže velike ploče!

panj6.jpg

svaka dala oglašivaču , ! sve je kalklativne unio , što znači "da stvar radi" ;) :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...