Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

pre 5 časa, zerowaf reče

Mislim, a tko bi drugi?

Tim de Paravaccini je imao u ponudi power amp sa 1,000 fet-ova takodje, verovatno vrlo kratko, napravljeno kao egzibicija da moze.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, krca44 reče

Tim de Paravaccini je imao u ponudi power amp sa 1,000 fet-ova takodje, verovatno vrlo kratko, napravljeno kao egzibicija da moze.


Ovo nisam znao! :thank_you2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 časa, zerowaf reče


Ovo nisam znao! :thank_you2:

Realno pitanje je da li je stvarno imao "u ponudi" ili je napravljeno 5 ili 10-tak komada koji su otisli a jedan se vrteo medju influenserima / review-erima.

Mislim da je to period od pre jedno 20-25 godina i da sam citao review u tadasnjem online "Soundstage-u"....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 14 minuta, krca44 reče

Realno pitanje je da li je stvarno imao "u ponudi" ili je napravljeno 5 ili 10-tak komada koji su otisli a jedan se vrteo medju influenserima / review-erima.

Mislim da je to period od pre jedno 20-25 godina i da sam citao review u tadasnjem online "Soundstage-u"....



U mnogim branšama se radi marketinga napravi nešto što je komercijalno neodrživo samo kao pokazna vježba. U smislu: "Vidi što mi možemo! Mi smo awesome! Naši jeftiniji proizvodi imaju ovu tehnologiju prilagođenu potrebama potrošača. Nemojte kupovati od onih papaka što ne mogu napraviti ovako nešto!". :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Napisano (izmenjeno)

Ih, brate na šta se ti žališ...., ovi tvoji su šlang, ja imam 4 komada isto po 50uF samo što su jedno 3 puta širi od tvojih, a re'ko mi Zen Mod da su idealni za pojačalo xa252.....samo neznam kako da ih nabijem u kutiju :Viannen_loungelizard:. Ne napisah najvažnije, nek' te služe u zdravlju i sreći....:cheers:

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...