Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pojma nemam, vojni otpadi su svi pozatvarani, možda ima još po neki negde, čeka se prodaja imovine investitorima.

Imaš verovatno samo auto otpade i otkupljivače sekundarnih sirovina.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam stavo zvucnike za bacanje pored vrata stana - pa posto je to stajalo neko vreme tako - neko je odneo.... a nekad ima pored kontejnera svasta, jednom je bila odlicna fotelja, manja, samo je trebala da se sredi ali nazalost nisam imao gde da je smestm.  Poznanik je video JBL kutije starije generacije, one 43xx takodje pored kontejnera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh, to sa babama i dedama audiofilima, ima toga. Imaju ljudi ovde svakakve sprave. Ali da bi se nesto dobro "ubolo" na otpadu, treba ga obilaziti svaki dan, a to mi je vec ci.. posao...

Tako da eto kada slucajno prodjem, ako se nesto nadje, nadje se. Inace uvek ima i hrpa plastikanera od kojih bezim ko djavo od krsta. Pravi hi fi je sve redji :(

Inace, bio danas do Pariza. Razgledam grad kroz prozor gradskog busa, i ugledam izlog prodavnice: membrane, vesanja, zvucnici... I vidim  zove se "La maison de haut-parleur". (Kuca zvucnika)

Doslo mi da viknem "Koci Misko!"  I iskocim iz busa, ali... Drugi put... 

Inace eto prodjoh i pored jednog izloga, da ne bude da nista nisam video :D

A sad sam u vozu, idem natrag i citam Hiragu.... 

1706814517013_copy_1024x768.jpg

1706814462538_copy_1024x768.jpg

1706814583031_copy_768x1024.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Vix reče

Eh, to sa babama i dedama audiofilima, ima toga. Imaju ljudi ovde svakakve sprave. Ali da bi se nesto dobro "ubolo" na otpadu, treba ga obilaziti svaki dan, a to mi je vec ci.. posao...

Tako da eto kada slucajno prodjem, ako se nesto nadje, nadje se. Inace uvek ima i hrpa plastikanera od kojih bezim ko djavo od krsta. Pravi hi fi je sve redji :(

Inace, bio danas do Pariza. Razgledam grad kroz prozor gradskog busa, i ugledam izlog prodavnice: membrane, vesanja, zvucnici... I vidim  zove se "La maison de haut-parleur". (Kuca zvucnika)

Doslo mi da viknem "Koci Misko!"  I iskocim iz busa, ali... Drugi put... 

Inace eto prodjoh i pored jednog izloga, da ne bude da nista nisam video :D

A sad sam u vozu, idem natrag i citam Hiragu.... 

1706814517013_copy_1024x768.jpg

1706814462538_copy_1024x768.jpg

1706814583031_copy_768x1024.jpg

 

Meni je ova druga fotka najljepša! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, Vix said:

P. S.

Evo nadjoh na netu adresu i slike te prodavnice. Mora da svratim sledeci put... 

Screenshot_2024-02-01-20-23-42-861_com.google.android.apps.maps.jpg

Screenshot_2024-02-01-20-23-25-900_com.google.android.apps.maps.jpg

WWW.LAMAISONDUHAUTPARLEUR.COM

Discover our articles on sale !

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba mi za drugara, zna li neko gde se moze naci users manual za tuner Pioneer TX905?

Sem onih standardnih sajtova gde treba da se plati, ako tu uopste i dobijes nesto, jer deluju kao scam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Baš fino. 

s-l1600.jpg

Ja uzeo za ćaleta jednu ovakvu mašinicu. i5, napred ima USB-C, mislim da je thunderbolt, a pozadi ima i VGA izlaz koji nam je baš trebao da bi se prikačio neki matori 15" LCD monitorčić :D

Baš sam se oduševio, minijaturno a veoma kvalitetno. Nego zaboravih da slikam dok je bilo kod mene
Nisam probao audio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...