Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pa nema stalno, tek su dobili, pre desetak dana recimo nije ih bilo. Ne može da meri sitne elemente, za to se mora imati termo kamera. Imaju takođe i neke male baterijske lemilice, ne znam vredili to čemu? Sitno mi nekako. Recimo na kolima ako zatreba zalemiti štagod.

Recimo temperatura vazduha na sobnom digitalnom termometru je 27,5C. Usmerim ovaj IC termometar na membranu zvučnika, pokaže isto. Zid opet isto, zvučnik, komoda sve isto, znači tačan je solidno. Hladnjak na JLS pločici 55,7C. I tako dalje. LCD displej se nikako ne vidi sa stane, ali to je očekivano za LCD.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Zen Mod reče

bio i ja juce u Lindi, u svojstvu pratnje

dobro da mi se pripisalo pa nista ne pogledah

pobrinuh se za pomenuto, pa me mrzelo vracati se

Ovo me posjeti na rudarski crnjak. Čovjek morao na WC i izbjegao nesreču i ostao živ. Poslije kaže mu žena: " Kad god se pare djele ti s***š". Znate naknada porodici za poginulog rudara je bila ohooo para! A žene ko žene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, shonne said:

Sta je stiglo od ploca?

Bejahu visoke temperature, još ne otvorih. :)

Kada se vrnem s posla, otvorim, slikam . . .  

Btw, u paketu su sledeći LP-i : 1. studijski album CSN ( US press ), Jefferson Airplane kompilacija ( dupli LP ) ( US press ), Brass Construction, Chic Corea Piano Imp. vol 2 za ECM i još par kojih se ne mogu atm "iz glave" setiti. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bolujem ovu kolekcionarsku boles' 30+ godina. Ne zalim se, samo dajem dijagnozu. :)

Evo otpakovano upravo . . . . ako treba, elaboriram svaki LP naslov zasto/kako/zbog cega je uzeto.

Ima par duplikata, ali opravdani razlozi naravno ( US Press kada je u pitanju tvrd karton, 1. izdanje, dobro stanje - ne (pro)pustam ako je iole razumna cena ).

Poseban hajlajt mi je ( uz naravno 1. US/1st Press CSN ) i ovaj C. Corea Piano Improvisations vol. 2. 

Zasto ? E pa zato sto sam vol. 1 nabavio pre 20+ god. i nikada, ali NIKADA nisam video vol. 2 ni u s/h shop-ovima po Italiji, Austriji, Cro, kao ni ovde kod nas sve do pre par nedelja i eto - kompletiralo se kao puzzle. Ko ceka, taj doceka.  :jump:

lp1.jpg

lp2.jpg

lp3.jpg

lp4.jpg

lp5.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...