Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Ma ti morel su vise nego OK, vrlo dobri + novi

Nego, Boki mora da pripremi kalaja kao da ce da se lemi omanji mrtvacki sanduk

i razlicitih elemenata induktivnosti, C, itd

pa tek ondak,

merenja (far-field + faze) i to sa 2 zvucnika...

.

Ovako, ovo sa prvom izracunatom skretnicom...hmmm...

+ ti mali kabinetcici izracunati sa ovim jednostavnim softverima

. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Ma ti morel su vise nego OK, vrlo dobri + novi

Nego, Boki mora da pripremi kalaja kao da ce da se lemi omanji mrtvacki sanduk

i razlicitih elemenata induktivnosti, C, itd

pa tek ondak,

merenja (far-field + faze) i to sa 2 zvucnika...

.

Ovako, ovo sa prvom izracunatom skretnicom...hmmm...

+ ti mali kabinetcici izracunati sa ovim jednostavnim softverima

. :)

 

Ajde de, slušanje tek predstoji. Za kalaj ne znam, ali ima Boki induktiviteta onoliko... a eno i oglasa za tone kalaja  :shinymj5: 

 

Sad ću da se samopozovem na jedan slušanjac kod Bokija da malo muzuvilišem o zvuku. Ili da te sačekam pa da odemo zajedno? :oke:  

 

prim. prev.

 

"Muzuvil" - onaj koji dođe kod tebe kad cepaš drva, sedi sa strane, ne radi ništa, pametuje ti kako trebaš da radiš i PIJE TVOJE PIVO :angry7: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napokon riješio tastere za selektiranje ulaza i mute. Sad još samo da smislim kako da IC senzor fino pokrijem.

post-37-0-58370800-1376835241_thumb.jpg

 

Nažalost sljedeće dane ću morati provesti na moru pa opet neću moći ništa da radim iako sam slobodan. :wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napokon riješio tastere za selektiranje ulaza i mute. Sad još samo da smislim kako da IC senzor fino pokrijem.

Postavljena slikaLT.jpg

 

Nažalost sljedeće dane ću morati provesti na moru pa opet neću moći ništa da radim iako sam slobodan. :wavecry:

 

 

Lepo!

Koji je preamp unutra?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napokon riješio tastere za selektiranje ulaza i mute. Sad još samo da smislim kako da IC senzor fino pokrijem.

Postavljena slikaLT.jpg

 

Nažalost sljedeće dane ću morati provesti na moru pa opet neću moći ništa da radim iako sam slobodan. :wavecry:

Cuj, nazalost sto ces biti na moru :-O
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E to govori koliko želi da ide na more, a koliko želi da se igra sa svojim igračkama.

 

I kod mene je slično. Mora mi posle 7 dana dosta, dok igranja sa audiom ... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Zocky, unutra je Sipijeva lažna trioda. Kad smislim kako da poravnam otvor za IC senzor i malo obojim mislim da će fino izgledati. Iznutrice su katastrofa jer je sve sklepano od nekih probnih sklopova. Par namjenski pravljenih sklopova je moralo da se uklopi u raspoloživi prostor pa samo doprinose zbrci.

 

Napokon sam ugrabio malo slobodnog vremena i da me niko ne gnjavi pa bih rado nastavio da se Sigram jer ovakve su prilike rijetke.

More će mi dobro doći ali ja se ubijem od dosade i uvijek bi radije proveo to vrijeme uz lemilicu.

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napokon riješio tastere za selektiranje ulaza i mute. Sad još samo da smislim kako da IC senzor fino pokrijem.

Postavljena slikaLT.jpg

 

Nažalost sljedeće dane ću morati provesti na moru pa opet neću moći ništa da radim iako sam slobodan. :wavecry:

Bravo kan042 za moj ukus veoma lepo dizajnirano predpojacalo.Jednostavno i veoma elegantno.Pozdrav i pazi da ne pomodris na suncu. :wink2:  :63izs7n:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...