Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Lepo izggleda ovaj alnico :oke:

 

Phiilipsov je, ako sam dobro zapamtio. Još i bolje svira :) 

 

:oke:

Odlicno uradjeno !

 

Ručke nisu neki kvalitet, ali sve ostalo je sasvim OK. Bio mu sinoć prijatelj sa Ovation ozvučenom akustarom (u komšiluku nam je gitarista Velikog Prezira - to je nekakav današnji trendy band) - 'oće da zajmi zvučnjak da snimi nešto u studiju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pali, pali, sta cekas.

Da sam na tvom mestu ne bi preziveo radoznalost.

Al sto volim sto ces da mu "ebes kevu" posle.... Ufffff

Pa ko ziv ko mrtav.  ;)

 

Neki od vas ovde su tako nezgodni igraci da cisto sumnjam da bi mnoga renomirana imena smela da vas puste na njihove test trake koliko su sigurni u svoje proizvode. Al nema veze, svaka roba ima svoje kupce. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuletu ću ovih dana da se popenjem na glavu dok mi objasni šta i kako...

 

Slobodno mu se penji na glavu u nekoj od tema foruma ili bar ostavi nekog pisanog traga o naucenom. I meni ce to uskoro trebati, da ne davimo coveka dvaput.  :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Suštinski veći deo o merenju piše u "PCD7 crossover designer by Jeff Bagby - how to" i u temi "Merenje HOLMimpulse-om u praksi". Ono oko čega ću da pomognem Peđici to je kalibracija kartice i to je sve.  

 

On će da stiska dugmići, a čiča će malo da sedi :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sviraće kao i do sada - možda i malo bolje, pošto je i ekvilajzer osvežen. Vraćam ih ubrzo prijatelju u Budimpešti , moj setup i nije bitan u ovom momentu. Mislim da će tamo svirati na AVM Evolution M4 izlaznim pojačalima i V2 pretpojačalom i sa T+A 1240R CD playerom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sviraće kao i do sada - možda i malo bolje, pošto je i ekvilajzer osvežen. Vraćam ih ubrzo prijatelju u Budimpešti , moj setup i nije bitan u ovom momentu. Mislim da će tamo svirati na AVM Evolution M4 izlaznim pojačalima i V2 pretpojačalom i sa T+A 1240R CD playerom.

Onda :bravo: za restauraciju drvenarije, kao i za refresh equalizer-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...