Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

FFL druga slika ti nije dobro fokusirana. Ne vidi se dobro onaj okrugli zvučnik iza. Molim da se malo bolje uslika i napiše koja reč.

 

 

Tannoycic u buric  :respect:

 

Burići mi služe za eksperimente i usviravanje 15" drivera , imaju oko 140L . Kako su pravljeni: možda otvorim temu, kada ih završim

 

FFL koja je to glava?

SPU Spirit, kao što je i ninja napisao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratio sam drivere - sviraju mnogo zabavno 

 

 

to si slusao samo tako,nasred sobe zvucnici?...to bi trebalo da ide blize zadnjem zidu,pa jos eventualno da se stavi staklo/ogledalo iza da bi se jos pojacale refleksije..doduse vidjao sam ih i u slobodnom prostoru,za razglas..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to si slusao samo tako,nasred sobe zvucnici?...to bi trebalo da ide blize zadnjem zidu,pa jos eventualno da se stavi staklo/ogledalo iza da bi se jos pojacale refleksije..doduse vidjao sam ih i u slobodnom prostoru,za razglas..

901 će biti pozicionirani kako treba kod vlasnika. Kod mene su bili samo na restauraciji - nemam ambicija da idem u detalje sa njima

 

;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tegić je zaista ispao lepo, naravno Wolandov je lepši  :)

 

neizdrž je odradio svoje... unikatna montaža 3012 , kao iz Alan Forda  :Viannen_loungelizard:

bez obzira na izgled, zvučnica SPU Spirit je samo lagano mahnula ACE L SE zvučnici, I ostavila je miljama iza sebe, čak i ovako neusvirana

fantastična zvučnica

:hot:

post-205-0-74741000-1379615257_thumb.jpg

post-205-0-72735700-1379615273_thumb.jpg

post-205-0-66722800-1379615291_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bez obzira na izgled, zvučnica SPU Spirit je samo lagano mahnula ACE L SE zvučnici, I ostavila je miljama iza sebe, čak i ovako neusvirana

fantastična zvučnica

:hot:

Sta je to sto je SPU zvucnica "ostavila miljama iza sebe" konvencionalnu MC zvucnicu ?

Da li je to ta "sredina" koja slusaoca ostavlja bez daha ?

"Sredina" koja se prosto "baca" u lice slusaocu ?

 

Ovo sve napisano/prepisano sa post-ova raznih foruma, obzirom da licno nisam imao prilike da cujem nikada SPU zvucnicu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti nisi normalan majke mi ... :)

Teg je dobar , bez problema se postiže gazna sila od 4 grama :oke: Sada bi trebalo čuti kako zvuči - probaću da sastavim neku kombinaciju sa Lenco L75 ili sa Stabijem

odlicno to izgledajel si mozda razmisljao da napravis neke tegice koji bi "podigli" malo celu ruckuza tih 80+80 gm posto sada kontaktna mesta koja nose celu rucku trpe silu uvecanu za ukupno dodatu masu?mada je to mozda i bolje, stailizuje rucicu?

Ti nisi normalan majke mi ... :)

Salim se Doktore, naravno u pozitivnom smislu... :)Dopao mi se način na koji si prokomentarisao post
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...