Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Mene drzase na proveri jbg (ne drze sve kako sam skapirao, valjda sam im bio sumnjivo lice 😅). A narucio i platio sve uredno, nije bila potrebna verifikacija pri tome. Poslase pre cuku vremena. Da nisam cimao support, ko zna kad bi bilo.. No dobro, i to je pitanje kad ce stici 😁 Svakako jos nemam sve sto mi fali. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cimaj support kad god ti zaista zatreba - a jos efektnije jeste da u tvoje ime support pozove primalac, gradjanin EU.

Da ne gusim samo cu ovo reci - kad EU / UK gradjanin pozove support za legitimnu zalbu - tu nema zajebancije - pronalaze / salju nove pakete umesto ostavljenih u nekoj lokalnoj rupetini ( lokal ovaj nas ) + refundiraju pare a da im se to nije ni trazilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro da znamo da smo im na poslednjoj rupi svirale prioriteta. Ovi nasi su jos veci olosi, cekam frizider, evo na danasnji dan punih mesec dana... Pozvani, kazu imaju 3 na stanju, pa posle 10 radnih dana, izvinite ipak nemamo do dobavljaca je problem, i tako u krug mesec dana. Nabavio kontakt direktora i evo stize sutra. 

PS pare svo vreme zarobljene :)

Izmenjeno od Brijac
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uhh sto ne volim te fore sa rezervisanim Parama. 

Juno gde kupujem place jedno vreme je imao taj stos, bilo je dovoljno staviti vinil u basket, nikakav odlazak na checkout - pa onda maltretiranje na bankarskim salterima koji zapravo ne vide taj info na ekranu - pa moraju zvati centar za kreditne kartice da se "digne" rezervacija - kasnije saznam da Juno to ne bi ni smeo da radi jer narudzbina nije uopste otisla na checkout.

 

Absurd - bankomat pokazuje punu cifru ali salterska sluzbenica ne vidi novac pod rezervacijom.

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I fali 20% podataka :)

Za ripovanje uzmi EAC, nije ti iTunes neki autoritet tu. Davno sam uporedio AIFF ripovan tako u iTunes za par mina i EAC u paranoia modu i nije za poređenje uopšte.

 

Da, i EAC isto skine metadatu za skoro sve CDove

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...