Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

• Odgovora 12.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

pre 10 časa, zek reče

Nije valjda ovoliko težak ??? :eek:

Toliko je bio težak prototip.
Ovaj, srećom, nije. :)
Napravit ću par fotki, pa napisati više. 
Ne puno više o pojačalu jer je ono ovdje uvod u ono što je stvarno važno, a to je filozofija na kojoj i počiva forum - (khm, excuse my french)  jebeš sprave, važni su ljudi! ;) 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
55 minutes ago, ninja said:

Poceo je tube-ringispil :D

:D ma jes jbga,next step,neke ECC83/12AX za phono,2 komada umesto Sovtek,pa quartet EL34-ki,nek se nadje u rezervi,ove Mullard EL34 sto su u njemu,ima da isprzim do kraja :lol:...samo kad sam se batalio iz njega JJ ECC82-ki ;)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Кlein & Hummel Telewat VS71

stigao na laki servis i refres.

tenk.

nema gde igla da padne, sto bi rekli.

nije se stedelo na delovima.

samo izbor lampi je kretenski, tipicno za nemce, to jest nemacki inzenjering.

ECF80, ECC83, ECC808 i EL500.

pre mene je bio kod nekog duduka koji nije znao da podesi bias i drajv.

dobro da nije spalio izlazne lampe.

ali, ECF80 su pred smrt, nazalost.

skoro skroz ukokane.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, aaa zmaju! said:

Jel nova? Nos?

alo,baci malo pogled na jebajevinu,posto su cene,da kazemo NOS primeraka :ph34r:...nazalost,ne igram loto,platjta limitirana ;)...neka zamenska igla je sa njom,cini se ovako OK,bachi se narudzba,uskoro na neku adekvatnu zamensku (LP grear ?)...SAS kod mene vise ne dolazi u obzir,corav sam,ne vidim vise te fenserajske,boronske kantilevere, kad treba se ciste sa nekom tecnoscu (Clearaudio 003)...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

next prodzekt se polako ostvaruje...prihajao JBL L20T,negde u eteru putuje i jedan H/K 620 da se lepo druze (nadam se) za slusanje internet radio stanica i slicnih nededicanih slusanja,a da se ne aka zbog toga cevas....ovo je sad privremena lokacija,cisto da se vidi sta malecki radi i kako....malo,a mocno B)

IMG_4431.JPG

IMG_4432.JPG

IMG_4433.JPG

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 3/12/2021 at 2:43 PM, paja959 said:

next prodzekt se polako ostvaruje...prihajao JBL L20T,negde u eteru putuje i jedan H/K 620 da se lepo druze (nadam se) za slusanje internet radio stanica i slicnih nededicanih slusanja,a da se ne aka zbog toga cevas....ovo je sad privremena lokacija,cisto da se vidi sta malecki radi i kako....malo,a mocno B)

IMG_4431.JPG

evo,konacno svi na palubi:to_become_senile::punk:

IMG_4438.JPG

IMG_4437.JPG

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
42 minutes ago, paja959 said:

evo,konacno svi na palubi:to_become_senile::punk:

Pajo, ja sam proveo vekove sati sa pro/monitor verzijom te JBL kutije ( ovalni BR otvor, pot za HF), gurano sa 405/2 - prava dobitna pro kombinacija za dugosatni rad u malom produkcionom studiju ( za cega god)

ponekad me moja skupljacka priroda navede da razmisljam o nabavci istih, da se ima, al realno sam odavno preterao

sto ce reci - bas mi drago videti ...... 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
38 minutes ago, чика-Брка said:

vinili

:wub:

ma jasta..ali ima se tu i drugacije plastike jos..:D

7 minutes ago, Zen Mod said:

Pajo, ja sam proveo vekove sati sa pro/monitor verzijom te JBL kutije ( ovalni BR otvor, pot za HF), gurano sa 405/2 - prava dobitna pro kombinacija za dugosatni rad u malom produkcionom studiju ( za cega god)

ponekad me moja skupljacka priroda navede da razmisljam o nabavci istih, da se ima, al realno sam odavno preterao

sto ce reci - bas mi drago videti ...... 

kad je JBL 18Ti bio aktuelni model,tamo sredina '80-ih,zalutao sam u neka mrga hajendisticku radnju u Minhenu,Infinity,Quadral,TMR itd.zvucnjaci velicine  ko odrasli ljudi...svira nesto od zvucnika,al nikako da iznjusim sta,i to opako dobro...njuskam,njuskam,sve ne verujem,pitam prodavca,jer moguce da to sviraju 18Ti?....da,odgovorio je prodavac :lol:....da bude jasno,upotrebljena amplifikacija bejase ne bas naivna od Levinsona,a izvor je bio Nakamichi kazetas iz limitirane serije,sa zlatnim frontovima ,posebno transport,posebno elektronika (1000ZXL Limited Edition,20000DEM tada ?)...mene se cini da je i taj 18Ti,i downgrade verzija toga u vidu L20T je neki pokusaj odgovora amera na pricu LS 3/5 sa ostrva....da sviraju dobro,jasno i sa malim HK620,al da mozes isterati mak na konac sa njima sa nekom ozbiljnijom amplifikacijom/sistemom,u manjoj sobi,i to je jasno,nije bas stidljive prirode malecki...:guitarplayer:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...