Jump to content

Sonido MLTL & OB


Woland

Preporučeni Komentari

Svirao je FR iste večeri kad sam ga doneo iz Pešte, onako podbočen knjigama izneo je celu stranu Jarrett-ovog Kelna. I to junački :)

 

Vrač treba da baje nešto oko skretnice, nekakvog vraga da atentuira, da iseče. Visoko nešto, činimiske (ako zaboravi, imam i ja lotre) :) Onda ćemo da popušimo po lulu duvana, vrač će da promrmlja bajalicu glede dobroga zvuka i punog špajza, turi skretnicu i... Nirvana brate :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:svakatidala:

Fi 150mm - taman da prodje kroz rupetinu

Sto mu gromova, jelenskih mi rogova, svih mi bubnjeva darkvuda, karamba karambita, dal' ja to vidim da su supersonične skretnice dovedene u stanje ravnoteže sa univerzumom? :) Al' će da praši, ih :)

P.S. Kud' svratih do računara dok su me usnulog sprovodili do kreveta - sada od spavanja nema ništa :)

Deluje jednostavno :oke:

Wolly, o čemu razmišljaš ovih dana? :shinymj5:

Wolly ne razmišlja, pevuši klasičan narodnjak: jedva čekam da (subota ili) nedelja dođe :)

kuva suljpa trenutno :sarcastic_hand:

Obustavio sam kuhinjske radove dok ne prorade zvučnjaci. Samo suva 'rana :)

Skretnjača je tu! Još lula duhana i bajalica, pa je sve spremno za rekreaciju zbora anđela nebeskih u dnevnoj sobi. :)

Malo je jedna lula i bajalica - razmatrao sam i ritualni ples, ali i Vrač i ja imamo problema sa kičmama (ne savijaju se ni pod pretnjom sile :) ), tako da ćemo verovatno pribeći transcendentalnoj meditaciji :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...