Jump to content

Sonido MLTL & OB


Woland

Preporučeni Komentari

Željkore, mogao bi i ti da konačno otvoriš posebnu temu sa svojim JBL-om. Mislim da tu ima mnogo lepih slika. Čisto par fotki, daš nacrt kutije i skretnice, kao i korištene drajvere :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislio sam da to uradim ali nisam bio siguran da bilo koga to zanima pre svega posto je sve moguce naci na lansing heritage sajtu. Naravno nece mi biti tesko da nesto slicno uradim.

 

 

Željkore, mogao bi i ti da konačno otvoriš posebnu temu sa svojim JBL-om. Mislim da tu ima mnogo lepih slika. Čisto par fotki, daš nacrt kutije i skretnice, kao i korištene drajvere :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao bih da nas sve zanima (sve nas - sve oko JBL-a kako god okreneš važi se :) ).

 

Nema veze što ima sve tamo. Lepo je i ovde da ima, po naški :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napatih se sa nogicama, ovo je treća varijanta - ona šabanska :) L profil 40 mm, gore pločica sa 4 zavrtnja, dole matica za spajk. Špric git, autolak. Mat... pa, nije baš mat, al' 'ajde, možda će boja vremenom da oksidira  :)

 

Postavljena slika

 

'Ću ih namontiram sutra. Zašarafim basove. Postavim u prostoru. Divim im se malo. Fotografišem. Kurčim se malo komšijama  :) A možda i prosviraju. Ako je Brahman načinio skretnicu :) Ohmmm :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Woland, jako lijep rad! Sve mi se sviđa.

Kad ih zgotoviš, nemoj štedjeti na fotografijama, please!

 

 

Željkor, poslušaj Mlajkana! Samo ti raspali sa JBL-ima. Koga smara neka ne čita. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napatih se sa nogicama, ovo je treća varijanta - ona šabanska :) L profil 40 mm, gore pločica sa 4 zavrtnja, dole matica za spajk. Špric git, autolak. Mat... pa, nije baš mat, al' 'ajde, možda će boja vremenom da oksidira  :)

 

Postavljena slika

 

'Ću ih namontiram sutra. Zašarafim basove. Postavim u prostoru. Divim im se malo. Fotografišem. Kurčim se malo komšijama  :) A možda i prosviraju. Ako je Brahman načinio skretnicu :) Ohmmm :)

 

 

Zaboravio si otvaranje industrije namestaja i sampanjac po bassu :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...