Jump to content

Sonido MLTL & OB


Woland

Preporučeni Komentari

bice ovih dana

 

imao sam zabaviste u kuci - prekjuce 28 klinaca

 

al' dobro je - vec sam iskusan :hihihihi:

 

28... Izgleda nije oskudacija u školskom prostoru u Baču, najmlađa mi je svojevremeno ugostila 36-toro iz razeda :)

 

Samo opušteno, polako, natenane, ništa frka, trka ne valja se zbog zvuka :) 

 

Odličan posao!

Ako još i prosviraju onako kako izgledaju (a u to ne sumnjam!!!), onda su to posljednji zvučnici koje ćeš više željeti imati. :thumbsup:

 

Tako sam mislio i za one prethodne :) Ali, srećom ima ko da ih nasledi, ukoliko me ponovo obuzme neizdrž :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram da napomenem da uživo izgledaju još bolje (boje su mi blede na ovom fotoaparatu)   :)

 

Neki od nas videli zvučnike kod Hi Fisha, s obzirom da su iz iste radione izašli, mogu samo da zamišljam koliko je lepo... :respect:

 

Još ako su onako plišani kao Hi Fishovi, pustiš neku romantiku i samo da ih maziš (Zvule je moj drug :sarcastic_hand: ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neki od nas videli zvučnike kod Hi Fisha, s obzirom da su iz iste radione izašli, mogu samo da zamišljam koliko je lepo... :respect:

 

Još ako su onako plišani kao Hi Fishovi, pustiš neku romantiku i samo da ih maziš (Zvule je moj drug :sarcastic_hand: ).

 

 

:to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neki od nas videli zvučnike kod Hi Fisha, s obzirom da su iz iste radione izašli, mogu samo da zamišljam koliko je lepo... :respect:

 

Još ako su onako plišani kao Hi Fishovi, pustiš neku romantiku i samo da ih maziš (Zvule je moj drug :sarcastic_hand: ).

 

Znaš, spavao sam sinoć sa njima  :inlove:  Mis'im, u spavaćoj su sobi dok ne prosviraju :)

 

:respect:  :guitarplayer:  :hot:

Kad će svečano pištanje?

 

Veliki Vrač je rekao uskoro. Dakle, još malo pa sa'će :)

 

Nemam reči...  :good2:

 

Pozdravi preneseni, uzvraćeni sa velikim entuzijazmom i uz širok osmeh  :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...