Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Slažem se u potpunosti prezimenjak, evo i taze primjer, do'šo sam sa rađe prije 2 sata, upalio muziku nakon što sam se raskomotio, pojačao preko polovine da ne slušam neiživljene debile ispod prozora (5. etaža) sad vodim rat sa gospojom jer je muzika preglasna.... ja ovdje kod nas policajce viđam samo po kladionicama i kafanama, nema ih po drumovima...... treba im brate dati jaču plaću i razmjestiti između gradova, mislim ove ovdašnje recimo poslati u Zenicu, Sarajevo a njihove dovesti ovamo, jer ovi što divljaju su direktno zaštićeni od zakona. Da ne spominjem što se koriste fake tablice (najviše HR, koje ne važe još od korone a nisu ih bili dužni vraćati) i sl. pun PiK (oglasnik) raznih reg. oznaka. 

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono, do 2.0 vec ima 130-150ks, novi modeli mozda i vise. Sasvim dovoljno za sve prilike. Vise od toga se ide na poznatim sajtovima da se gledaju oglasi i kupuju pilule za 'rast' 😁

Sa 2.0 vec sasvim normalna i komotna voznja u svim situacijama. Brzo, sporo, lagano preticanje...ma uzivancija 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za zamlaćivanje su krivi i ovi što drže obuku, ovdje se od neki dan pojavio i jedan Porsche (neznam koji je model, neki je od ovih novijih) uz cijelu ergelu luksuznih vozila, ali možeš misliti da drže obuku na takvim autima, nije ni čudo da mladi lete za nepotrebnim i suludim za naše uvjete.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lecenje kompleksa. A i namece se od drustva, tipa "vidi on ima ja nemam". Toga je uvek bilo i bice. Problem je kada se stvori kriticna masa takvih... 

Mislim, volim i ja BMW, ali za gde? U vecini ulica u gradu je ogranicenje 30. Autoput standardno, mislim da je od 110 do 130, zavisi od trase.

Pre neki dan citam u vestima, zaustavili lika koji je vozio 240 na autoputu. Naravno, oduzeto i vozilo, i vozacka dozvola... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oholost uhljeba (pl.), devijacije kojima je glavni simptom atrofija inteligencije, uloga koju igra provincijalac u glavnom gradu,  fasade bez poda u kuci, cipele bez gospode u njima.....to smo svi mi. (zbirno gledano, ne poimenice)
.........................

Bio je neki dan vlasnik stana u kojem sam u Austriji u kontroli.
Valja produziti ugovor, pa da se pogleda stanje i otklone nedostaci prije produzenja ugovora.
Ima valjda tu citavu zgradu. Dovezao se sa starom srebrnom Zafirom s celicnim felgama kojoj nijedan zazor medju elementima limarije nije isti cijelom duzinom.
Mi?
Mi moramo imati sve ono sto nas u ocima carsije cini "vecima".
........................

Ekonomski osvrt na ulaganje u primjerke iz zadnje ere dok se jos moze naci nesto s vise od 2 litre i vise od 4 cilindra ima smisla. Samo sto mislim da ovakvo ekonomiziranje nije temeljni razlog onog razgovora u kavani sto ga je LightMatic opisao.
Temeljni razlog je taj sto krkanov tata nikad nece shvatiti sto je kontracepcija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 47 minuta, Vix reče

Toga je uvek bilo i bice

Amen, ali mislim ipak da u ovolikoj mjeri bezobrazluka i bahaćenja nije bilo, možda griješim....

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, LightMatic said:

Amen, ali mislim ipak da u ovolikoj mjeri bezobrazluka i bahaćenja nije bilo, možda griješim....

Tad je postojala negativna povratna sprega, da na vreme ispravi takve nedostatke. Sad je svuda "full gain" te vidimo oscilacije koje proizilaze iz neobuzdanih komponenti, koje na kraju mogu da se zavrse paljevinom...  ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29. 2. 2024. at 20:57, zerowaf reče

Oholost uhljeba (pl.), devijacije kojima je glavni simptom atrofija inteligencije, uloga koju igra provincijalac u glavnom gradu,  fasade bez poda u kuci, cipele bez gospode u njima.....to smo svi mi. (zbirno gledano, ne poimenice)
.........................

Bio je neki dan vlasnik stana u kojem sam u Austriji u kontroli.
Valja produziti ugovor, pa da se pogleda stanje i otklone nedostaci prije produzenja ugovora.
Ima valjda tu citavu zgradu. Dovezao se sa starom srebrnom Zafirom s celicnim felgama kojoj nijedan zazor medju elementima limarije nije isti cijelom duzinom.
Mi?
Mi moramo imati sve ono sto nas u ocima carsije cini "vecima".
........................

Ekonomski osvrt na ulaganje u primjerke iz zadnje ere dok se jos moze naci nesto s vise od 2 litre i vise od 4 cilindra ima smisla. Samo sto mislim da ovakvo ekonomiziranje nije temeljni razlog onog razgovora u kavani sto ga je LightMatic opisao.
Temeljni razlog je taj sto krkanov tata nikad nece shvatiti sto je kontracepcija.

Osvrt na na zadnju rečenicu u smislu (sve je do kućnog odgoja) i krkanov tata ima tatu ;) . Obično su to tate koji su došli iz "provincije" ( nije li večina naših ? ) pa moraju pokazati toj provinciji , a i svima okolo pokazati da su "upjeli" . trebaju barem 3-4 generacije da se promijeni mentalni sklop , tj da se tzv "dotepenci- dojdoši uljude što u današnjem potrošačkom društvu jije tak jednostavno :) ... 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E , amo ovak ( u smislu "bijesnih" nepotrebnih auta) . Kao investicija oni su uvijek bili u redu , no uglavnom uglavnom se njima "qurčilo " - neakvova srednja klasa ( tipa ko i u grupama naše proveninjencije ? u smislu "najmanje izgubiš , a posjedovao si - uživao  ;) .  - btw , to je uredu ? . E sad , posebna objava sa mojeg stanovišta ! . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kao što znaju oni koji me prepoznaju , ufatio ne baš prevalika leta  ;) , taman za mirovinu . Daklem ne (uvjetno ) za sada neakova potreba za brzinom (konačnom)  ne postoji , neg tzv "krstarenjem" po cestama , Što je "pjesnik htio reči" ? . sječam se dionica koje sam vozio pod "presingom" i ovih sad , pod istim uvijetima ? , - razlika je minorna - ( koja je razlima jel ima kave 5 - 10 min duža il kraće ) :)  . No o mentalnom sklopu pričamo ? , još ga nismo razdvojili od "kad sam Te dobio na telefon" doma si i znam - kolko ti treba od tebe - do mene ? ;)  . kupio "kikiriki auto" , da mi paše po segmentima , " lang zam aber ziher " , kaj je bilo bilo ,je :) ... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

VRELEGUME.RS

Gola istina o putovanju električnim automobilom na udaljene destinacije   U nedelju, od 11.40 ekskluzivno na NovaS TV, urednički par Lidija i Miodrag Piroški vozeći električni Hyundai Ionic 5 otkrivaju sve „čari“ putovanja na struju     Mogućnosti punjenja električnih automobila, koliko to traje, po kojoj ceni  i ekskluzivno otkrivanje tajne ekonomičnosti EV...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...