Jump to content

Poređenje XA30.5 vs. XA30.8 a bogumi i XA60.8


shonne

Preporučeni Komentari

Kog vraga sam kliknuo na link?!

Ako mi sad jubito algoritam pocne izbacivati slicne umjetnice netko ce popiti ban! :rofl: :rofl: :rofl:

 

 

P.S. 

Spojler

Valjda ne moram naglasiti da imam grozan humor i da se zezam  :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, shonne reče

kakav ritam brate...💪

Ritam je takav, bio ovde 500 godina, i sad teško da se tako lako nakon samo 150 godina od kad više nije takav ritam, isti odstrani :rofl:

Menjam 2000 ovakvih za jednu:

https://www.youtube.com/watch?v=WTdSOToADEI

:crying:  odo da sečem vene :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neotech monokristalni UPOCC bakar, takodjer preporuka za VBS audio,  ozicite sa njima vase cenjene uredjaje, pretpojacala, pojacala, zvucnike, slusajte muziku i uzivajte u njoj i pre i posle ozicenja. Pa tek onda pricajte o nebitnim zicama i kablovima.

Smesno da u 21 veku razglabamo o uticaju zica.

Ima/nema uticaja....pa brte napravi pa poslusaj.

I da, legitimno je da ne cujes da ima nekog napretka, u tom slucaju ne ides dalje, vratis stare zice i uzivas. A u slucaju da ima napretka, onda ides dalje, ispitujes koja je zica po tvom ukusu, na kojoj poziciju.......ja da bih zamenio zicu u mom Kef-u 103.4 treba dobrano da se oznojim, izgulim ruke, ozuljam ih od rada, napravim kako sam zamislio .

E da, jos jedna bitna stvar, koji je cujni opseg jednog starijeg gospodina od 65-70 godina, sta on u stvari cuje. Draga gospodo, audio puritanci, prvo usi na preglde, pa tek onda filozofiranje.

 

Izmenjeno od parabolis
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, Aleks reče

Ritam je takav, bio ovde 500 godina, i sad teško da se tako lako nakon samo 150 godina od kad više nije takav ritam, isti odstrani :rofl:

Menjam 2000 ovakvih za jednu:

https://www.youtube.com/watch?v=WTdSOToADEI

:crying:  odo da sečem vene :crying:

Ne vidim ja tu neku razliku. Kakva god Jugoslavija bila, oporezovala je svaku plocu Juznog vetra kao sund, sa razlogom.Meni su bili i ostali nesto najodvratnije na sceni. Bez obzira sa kojim pevacem. Ova sa video klipa, se druzila iskljucivo sa kriminalcima i taksistima ( u to vreme sitni i bivsi kriminalci), da ne pisem da je bila i gora i ruznija od njih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, zerowaf said:

Kog vraga sam kliknuo na link?!

Ako mi sad jubito algoritam pocne izbacivati slicne umjetnice netko ce popiti ban! :rofl: :rofl: :rofl:

 

 

P.S. 

  Reveal hidden contents

Valjda ne moram naglasiti da imam grozan humor i da se zezam  :D

 

za sve je kriv @Srecko

vidi sta urade ziv covek :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, крокодил reče

Kakva god Jugoslavija bila, oporezovala je svaku plocu Juznog vetra kao sund, sa razlogom.

Kad bi bio sad porez na shund, bili bi ko istochnoeuropska Shwicarska ;) paiz sta ti ka'em

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Papa ne voli kad mu se kopiraju uredjaji od A-S, i narocito da bude bas copy -paste...a ovo je zapravo to. Sa druge strane, uredjaj je trenutno aktivan...

Deal je da se niko ne spominje i seruje, tako ce da ostane. Sto kaze moj starac, covek se hvata za rec a bik za rogove :D

Ako bas hocete, ovde ima puno slika :D :P

https://6moons.com/audioreviews2/passlabs/1.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skupo za izradu i za nešto što se nije čulo. Za kutije sa driverima koje ti imaš/planiraš da radiš, ja bih išao na dosta snažnije i potentnije pojačalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...