Jump to content

Poređenje XA30.5 vs. XA30.8 a bogumi i XA60.8


shonne

Preporučeni Komentari

2 hours ago, zerowaf said:

Ma kakve greske i kakve krivice! Ne traze se greske niti krivci. Samo stvaramo forum. :D 
Kad budem slobodan, a to ce biti sutra popodne kako stvari stoje, cu posklanjati of topic iz teme. Ako netko drugi ne nadje vremena prije mene, pa me spasi klikanja. :cheers:

ne sklanjaj nista

forum je takav kakav je, nas je saka jada po broju i ne treba navikavati malobrojno pućanstvo da svaki izlet i javni izraz neraspolozenja treba i moze da se zavrsi upotrebom kulturne metle, da se umiva i ukulturise

Doc zvrndav, pa mu ga onda jos i Mikum zvrndav

po logici obadvojice, obojice, a njih dvojice ima za cetvoricu, ja bih mogao da zatvorim forum i kazem da samo oni koji su licno konstruisali ne manje od 3 sprave imaju pravo pisanja

forum prvenstveno treba da bude forum ljudi dobre volje ....... kad nisam dobre volje - ja ni ne citam forum, a kamoli nesto da pisem

 

 

49 minutes ago, mutayu said:

Ja cekam Zena da izadje sa plocicama za novu generaciju pojacala ( meni konkretno Old Soul) - ako bude uopste izlazio. Tu odmah moze da se napravi zbirni group build, napajanja i kutije su iste, sama pojacala slicna, moze da se radi i group buy zajednickih komponenata (npr. delova napajanja) a ima prostora za predloge resenja diy kablova za napajanje i slicnih stvari. Moze neko da se poigra sa instrukcijama ili tutorijalom, BOM-om, vec prema zeljama a rasteretili bi i Zena tih formalnosti.
Mislim, ako je nekome jos do projekta i group builda.

iskazi interesovanje (negde) pa moxe da se poradi na tome

izbacivanje kitova za vec poradjene ampove je pitanje dana, naravno na Big Diya 

ako ima interesa, pitaj(te), za Tuzemstvo vazi izvestan popust , eto koliko umanjeno za troskove slanja i Paypala i jos malo na to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kakvi ste Vi Noletovi navijači, čak se i personifikujete sa njim[emoji16].
Morate da imate samo najbolje (naučio vas Nole da najbolji imaju najbolje stvari[emoji16]).
To se u svakom slučaju mora čuti (kad bude završeno), posle onih silnih hvalospeva po časopisima a i da uporedimo da li je Nelson pristigao Zena[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Srecko said:

Kakvi ste Vi Noletovi navijači, personifikujete se sa njimemoji16.png.
Mislite da samo najbolji imaju najbolje stvariemoji16.png
To se u svakom slučaju mora čuti (kad bude završeno) posle onih silnih hvalospeva po časopisima a i da uporedimo da li je Nelson pristigao Zenaemoji16.png.

Jos da pocnemo ko Nole da slusamo svadbarsku i folk muziku 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Srecko said:

Auuuuu, kakav propust, ne slušate Cecu i ekipuemoji16.png.
Ovo je za zvanični zahtev da budete ispisani iz kluba Noletovih navijačaemoji16.png.

Pretpostavljam da kuci drzis sve Cecine albume, i preko phone pustas i utvrdjujes gradivo 😁💪

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Srecko said:

Naravnoemoji16.pngemoji16.pngemoji16.png!
No nažalost ja imam neke lampe i Naim pa sa tim ne može ni da se shvati kakva je ona lavicaemoji16.png.
Ko nije čuo Cecu na XA30.8 taj je nije uopšte čuoemoji16.png.

Ne brini Srecko...ako sve prodje kako treba i ozivim ovu spravu dolazim da slusamo, Boze zdravlje. 

Pustamo samo pod jedan uslov...a to je, na Herbert, Harbert ili kako se vec zovu ti englezi? 😁💪

 

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...