Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Koji ti promer treba? Imam ja nešto ako ti zafali, veće, manje, a 99% sam siguran da odgovara... Veliki je to zaheb, staviš veću diznu a on lošije ide nego sa manjim promerom... Teško da će ti ova dizna pomoći, ovo je ler...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Keihin slow pilot jets

 

Ako drzi dobro ler ne diraj ler diznu nego  povecaj Main jet diznu za malo , jer vidim da si zamenio originalni vazdusni filter sa nekim K&N ili nesto slicno , tako da ti masima sada radi u `osiromasenom modu ` zato i za i ima knedlu na 1/4 ,

visina igle sibera se isto mora pomeriti da se nadje optimum mesavine vazduha i goriva , 14: 1 u svim rezimima rada .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Banat pravo zbori, imam i neki main jet komplet, ali prvo moraš da saznaš koji promer nosi ova tvoja mahina. Korak bi trebalo da je isti... Stoji to tako od kad sam se ja nešto zanimao sa tim pa mogu da pogledam ako ti šta treba da se ne baci, prvo sam sređivao ler, pa onda pojačao mešavinu (ovo prvo je imalo kontraefekat pa sam morao da vratim stock). :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne brigajte , sve provereno

 

fabricki je K32 , a ovo je komplet od K32-K52

 

 

posle voznje svecice idealne boje , ali ima knedlu i lose reaguje na podesavanje sa idle screw , (bio u kadi , pre nije reagovao nikako)

 

dosta sam ja tu promenio - umesto dva karba samo jedan (ubacio usisnu granu od CM125) drugiizduv (nije protocni) , kobajagi KN Filter .......... najbitnije je da KN nije nabijen ditto na karb , nego ima usisnu cev tako da postoji kontinuitet air-flow-a

 

knedla postoji , a posto je CV karb (membranski) , ovo je jedino logicna stvar da se radi ........ ako se procitaju knjige starostavne (Keihin i slicni) , glavna dizna maltene do pola gasa ne preuzima

 

bice ovih dana , kad postignem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja sam hteo da turim na mog KN filtere.

 

4 komada

 

ali kad sam video koliko to kosta ...

 

a sta bi dobio - i ne treba mi.

 

pa opet stelovanje karburatora.

 

turio sam oridjinale, kad sam menjao ulje, uljni filter.

 

reko - aj da zamenim i za vazduh.

 

4 lit. ulja, uljni filter i filter za vazduh sve skupa 5000 din.

 

ps: ta tvoja knedla - 100% siromasna smesa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super trafoi :)

ali tesko za 26.

mu=8.3, Voltage step down trafoa 7:1

sa 2V na ulazu sa max pojacanjem od 8.3 x

Izlaz = 16.6 / 7 = 2.3V

medjutoa, sa nekim step-upom na ulazu imas fenomenalan na kvadrat preamp :)

phase-in=phase-out, BAL ili SE izlazi a sa bal to SE stepupom imas i BAK ulaze i to 600ohm out

jednostavno sve sto ti je potrebno.

.

sklapaj to pa da slusamo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...