Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ma kakvi dosadan, talema je ipak firmica koja se drži farbećeg principa po žicama.

mada mi to nije bitno, lako se to nađe.

crvena i crna 1 primar, žuta i ljubičasta drugi primar. oranž i plava jedan sekundar, braon i tamnoplava drugi sekundar.

biće zanimljivo izmeriti koliko sekundari imaju napon neopterećeni, ipak je ovo bedna snaga i mlogo tanka žica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno, primari na red, za naših domaćih 230 volti.

sekundar , šta mu bog da, odonosno koliko se razlikuju naponi u praznom hodu i opterećenju..

i naravno koliki je napon uopšte.

neće se baci, u najgorem slučaju, pridružiće se ostalima u pola-tone-šteku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ovo mi je nova skalamerija,dosao sam iz Svice sa njom na tockovima i bas sam zadovoljan koliko je korisno zamisljena

 

Imaš li saznanja o konačnoj ceni svog primerka u Srbiji sa svim troškovima oko uvoza ?** Ja sam ih onomad gledao, kod nas ima jedno taxi udruženje koje vozi isključivo Suzuki Wagon R što je isti auto što se tiče izgleda i gabarita (nisam siguran za motore) pa ako je dobar za taxiranje, ne može biti loš za privatnu upotrebu :) ... Međutim, ženi se nikako nije dopao pa...

 

**pitam samo zato što je u Švici piletina u radnji ista cena k'o i kod nas, ali ne na kilo, no na 100gr...

 

Inače, u zdravlju da ga pohabate :D

 

 

Ostatak diskusija na temu auta premešten http://www.diyaudio.rs/topic/116-udrobljena-automobilska-tema/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravski da prespaja inače klivoriks

 

pa svaki mora da se budži, ovde ću da izbacim točkiće jer je raster za 12 položaja a i da ne lupa i pola klizača cvik jer je dupli

 

problem kod ovog konkretno je što je i krug kontakt po kome ide klizač podeljen na četiri dela, on i tu prespaja ali nisam siguran da tu neće da pucka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim kad se rašrafi centralni deo, ona 2 šrafića, da možeš kontakt viška izvaditi, ono bez cvikanja a u jedno možeš ispolirati vafer a i klizne kontakte,

ukoliko nisi dao besne novce sa ovu čegrtaljku, vredi eksperimentisati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa šta znam šta su besni novci, ovaj je RFT telema, platio 700din a pre toga sam kupio kvalitetniji, tri slova oznaka zaboravio, za 500din.

 

kapiram da su po otpadima na kilo celi radio uređaji ali sad ne mogu da idem

 

poliranje obavezno, i imam tri segmenta tako da mogu da pogrešim bar jednom  :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...