Jump to content

Sonido MLTL & OB


Woland

Preporučeni Komentari

Koliko oma ?Ne sme da bude više od 1/10 od Re basa i to je maksimum. Toliko ili niže.I po kojoj ceni ih prodaješ ?

 

Ok postovaću podatke večeras,  nemam sad vremena da merim. Nisam uspeo ipak da nađem taj post u oglasima, čudno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Našao sam ja ali nema podatka o otporu. Koštaju 7000 dinara.E sad, ja sam kupio origigi toroide Jantzen za 5000 dinara od 15mH i 0,3 ohm. Dok ih razmotam na oko 8,5mH koliko mi treba neće biti ni 0,2.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pripremljeni elementi za skretnicu.  Nabavljen i ultrararitetan high end, top of the pops Jagodinski plavo-beli telefonski kabl preseka 0,8 mm. Palma se muvao oko mašine dok su izvlačili to parče. Zato i košta 16 dinara po metru :) U subotu treba da odem na pijacu da kupim pertle. Neke fancy. Neonske :) ili neke manje napadne, koje daju neutralniji zvuk.

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deluje mi da treba da budu malo duže. Bar mi se čini da jesu malo duže kod Davida čime je kutija odmaknuta nekih 7-10 cm od poda.Možda i nije. Nije mi najbistrije sećanje zbog glasne muzike :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ovo crno-malo 8 komada, jesu to štulice?

 

To su najjeftiniji spajkovi sa kuglom namesto šiljka. Prodavac kaže da su za parket :) 180 dinara po komadu. Znam da nisu baš audiofilski, al' ni ja nisam od onih akutnih audiofila :)

 

Deluje mi da treba da budu malo duže. Bar mi se čini da jesu malo duže kod Davida čime je kutija odmaknuta nekih 7-10 cm od poda.Možda i nije. Nije mi najbistrije sećanje zbog glasne muzike :D

 

Pojma neznaš: kutija će da ima nogice (drvene, pa još i furnirane) od 15 cm. Spajkovi će da je dignu za još 2 cm.

 

toj ce verovatno budu samo retro krajci

 

I noge će da budu retro - kvadratnog preseka koji se sa dve strane smanjuje na dole. Kao noge na hoklici :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...