Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

pre 2 minuta, ninja reče

Ja mislim da je MCMLXVII :lol:

 

On i Br 1 zajedno u skolu isli :D



ne znam sto je to. Ima premalo znamenki da bude JMBG, a ne moze biti godina rodjenja jer ima previse brojeva M. :D 


 

Spojler

Auuuuu @ninja......sad smo nastradali! :D 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U osnovi je pravljen za razne prekidacke i zastitne namene , ali kako su mu transfer karakteristike dosta linearne moze i za audio   , licno mislim da sa tim Vds max= 650V naponom jesu zgodni cak i za pojacala sa izlaznim trafom kao mnogi standardni lampasi, bilo u SE ili PP varijanti , sa tim da B+ ne prelazi oko 300V , sa istim mogu i razne OTL varijante da se prave .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, BANAT said:

Cena za taj power J-Fet je vise nego povoljna , samo oko 8E/kom. ako se kupuje 10+ komada, ispadne jeftinije nego one razne zamene za Hitachi lateralne power Mos-Fet .

Kolegion, kvaka je da mu je Treshold Ugs povelik, ocekujem da ce biti negde oko -13V za 1A8@24Vdc

cilj je da ga probam u vec razvijenim kolima (osim SissySIT) u kojima sam koristio Tokin SIT - dakle Singing Bush, Lazy Singing Bush, Warbler

bitna stvar za izbor istoga je da u SOA graf ima krivu za DC, dakle predvidjen je za linearni rad, a ne samo prekidacki

nije redak slucaj da deo koji ima milion wati i tri miliona ampera u prekidackom rzimu, uopste nije deklarisan za DC, i zvekne pri tridesetak volti i par ampera

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, shonne said:

A P tip nema?

moze i Speedking, kao muzicka zelja?

 

15 minutes ago, Vix said:

Moze li F2J da se nabudzi s'tim? 

ma sve moze, moze i Drvensporet

ako ti kazem da treba dodatni pomocni rail za biasovanje, ce kazes da je komplikovano  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...