Jump to content

Preporučeni Komentari

pogleldaj one od juce, pa zamisli jos sve to sto je Leacher spakovao, pa jos i ona dva konda u cosku desno

zaboraveo mobilan danas, pa nisam slikavao

a i Turtle je na mestu 

:smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

pa bilo bi gotovo, da se samo to radi

al em se radi pokojecega drugog, em se isprecuje i svakodnevni zivot

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

pajz se, ne meci se medju dministratora i vebhamstera, oni li se posvadjaju , treci lako moze da izvuce najdeblji kraj

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja teo Mikumu da slikam , pa zaboravio bilo koji slikajuci aparatus da ponesem

kad se vrno kuci, 158 propustenih poziva

delete

ene, ne kukaj na Trafomatic; uporedi cene napolju za bilo koji custom xformer, pa onda kukaj

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Stalno Zen pa Zen.
Taj deo što outstanding sviri napravio ih je već ihaj
Jes da nismo znali da zna i ovo sa televizorima (display) i daljincima, ali budite iskreni nismo ni sumnjali.
Uopšte ima li nešto što on ne bi znao.
To mu nekako dođe kao kad Nele napravi nesto novo i uslede pohvale tipa kako je sjajno, ovako onako kao da je moglo biti uopšte drugačije.
Ali ljudi Miku ste zaboravili.
Pa ne moze se ni zamisliti (ja bar ne mogu) kad mu stigne njegov komad kakvo će to oduševljenje biti.
Zamislite kad krenu eseji tokom usviravanja sa do tančina opisanim promenama u zvuku. Kombinacije i izmene u sistemu koji je tek završio.
Za to treba već sad rezervisati prvi red foruma i uživati!
Što sam ja proklet pa ne znam da se obradujem nečemu ni 10% kao Mika?
Imao sam utisak da se Mika više oduševio SissySIT-om nego Zen koji ga je napravio.
To je lepota, bogatstvo.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 46 minuta, Zen Mod reče

ja teo Mikumu da slikam

hvala što si se setio...kao da si slikao :smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Daleko od toga da kukam na trafomatic...samo malo spominjem njihovu poslovnost :)

Elem, ako sutra stignu kako su mi obecali, a pri tom budu dobro namotani sve im je oprosteno (mada ni u startu nije previse zamereno).

Nadam se da ću obezbediti periferije oko RCA i IEC pa da pripalim sutra u nadi da neće sagoreti i ispustiti magičan dim!

Ja lično ne mogu da dočekam da ga čujem kako radi, baš zbog toga što je napravljen da bude suv i neutralan do 00, a pri tom da unese dodatnu mirnoću i separaciju u zvuk. 

Elem, u nedelju sam imao prilike da probam sa kolega Sync-om kako radi njegov novi Buffalo III DAC sa 9038pro čipom i novim mercury output stage-om - Balansirana veza direktno spojena na xlr ulaz Babela vrhunskim diy kabelom (neotech, pamuk, preputium...)

...

Mislim da je to definitivno najčistiji zvuk koji sam u životu imao prilike kod sebe da čujem - taj nivo realnog performansa (čak i na snimcima preko youtube-a) je jednostavno bio SpookY što bi Zen rekao.

Bass je na nekom drugom nivou u odnosu na bilo šta što sam do sad probao, pogotovo kada je kick u pitanju - jednostavno svaka karakteristika bassa se čuje jasno i iz numere u numeru razlikuje karakter drum kick-a, a bass gitara i kontrabass polivaju neverovanto raslojeno i definisano.

Za ovaj najnoviji sabre dac kažu da je svetlije prirode i to se čulo, ali ne kao negativna stvar.

Količinu detalja koja je bila u srednjim i visokim tonovima takođe nisam do sada imao prilike da čujem. Jednostavno, isplivavaju stvari sa snimka koje ranije nisam čuo (znam da zvuči kao kliše, ali stvarno je tako). Npr, propratni efekti i šumovi prevlačenja stringa gitare su jasno čujni itd.. itd...

...

Sve ovo spomenuh u kontekstu i "praise-u" B2J za koje mislim da je vrlo verovatno najbolje pojačalo koje sam do sada imao/čuo. Tačnije da se izrazim - pojačalo koje je najbolje leglo mojim afinitetima.

E sad, kako će to raditi kada se još Iron nađe u priči, uf ufffff.....

.......

:crazy:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 59 minuta, chakija reče

Mislim da je to definitivno najčistiji zvuk koji sam u životu imao prilike kod sebe da čujem - taj nivo realnog performansa (čak i na snimcima preko youtube-a) je jednostavno bio SpookY što bi Zen rekao.

Hvala na opisu mog sistema. Odnosno Dragona+SissySIT+Tannoy...Bolje ga ni ja ne bi opisao :clapping:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 1 sat, Srecko reče

Imao sam utisak da se Mika više oduševio SissySIT-om nego Zen koji ga je napravio.
To je lepota, bogatstvo.

"Što duže čekaš to se više raduješ" - Zen Mod

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Daleko od toga da kukam na trafomatic...samo malo spominjem njihovu poslovnost
Elem, ako sutra stignu kako su mi obecali, a pri tom budu dobro namotani sve im je oprosteno (mada ni u startu nije previse zamereno).
Nadam se da ću obezbediti periferije oko RCA i IEC pa da pripalim sutra u nadi da neće sagoreti i ispustiti magičan dim!

Ja lično ne mogu da dočekam da ga čujem kako radi, baš zbog toga što je napravljen da bude suv i neutralan do 00, a pri tom da unese dodatnu mirnoću i separaciju u zvuk. 
Elem, u nedelju sam imao prilike da probam sa kolega Sync-om kako radi njegov novi Buffalo III DAC sa 9038pro čipom i novim mercury output stage-om - Balansirana veza direktno spojena na xlr ulaz Babela vrhunskim diy kabelom (neotech, pamuk, preputium...)
...
Bass je na nekom drugom nivou u odnosu na bilo šta što sam do sad probao, pogotovo kada je kick u pitanju - jednostavno svaka karakteristika bassa se čuje jasno i iz numere u numeru razlikuje karakter drum kick-a, a bass gitara i kontrabass polivaju neverovanto raslojeno i definisano.
Za ovaj najnoviji sabre dac kažu da je svetlije prirode i to se čulo, ali ne kao negativna stvar.
Količinu detalja koja je bila u srednjim i visokim tonovima takođe nisam do sada imao prilike da čujem. Jednostavno, isplivavaju stvari sa snimka koje ranije nisam čuo (znam da zvuči kao kliše, ali stvarno je tako). Npr, propratni efekti i šumovi prevlačenja stringa gitare su jasno čujni itd.. itd...
...
Sve ovo spomenuh u kontekstu i "praise-u" B2J za koje mislim da je vrlo verovatno najbolje pojačalo koje sam do sada imao/čuo. Tačnije da se izrazim - pojačalo koje je najbolje leglo mojim afinitetima.
E sad, kako će to raditi kada se još Iron nađe u priči, uf ufffff.....
.......
:crazy:
Kako ta kombinacija radi kod Sync sa Betom?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nisam čuo kako radi buffalo sa betom, ali kako sync reče situacija je vrlo slična kao kod mene, s tim što mu se čini da je dynaudio 1.3mk2 usko grlo i da ne može da isprati pojačalo i dac. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Nisam čuo kako radi buffalo sa betom, ali kako sync reče situacija je vrlo slična kao kod mene, s tim što mu se čini da je dynaudio 1.3mk2 usko grlo i da ne može da isprati pojačalo i dac. 
Da, cuo sam da ce Sync napokon sa svadbarskih zvucnika da predje na skandinavce ali nisam u medjuvremenu saznao na cemu se zadrzao.
Kako god, sledi i dalje potraga za dobrim kutijama ukoliko nije u pitanju impedansa i da se nesto u sistemu gusi.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kaže, svadba u srcu osta :D

Verovatno će praviti kutije slične mojima.

Evo ga pakuje svoje čedo... 

IMG_20201020_095003.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...