Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Dajte molim vas...onaj prdavac od DAC stavljen u vrhunsku kutiju a trtl ce da ide u klasicni modus. [emoji16]
Bruka!
Za takvo naj naj naj REŠENJE kao što je BUNDEVICA, kakav Modus, tu samo može da se umeša najbolji svih vremena veliki LEONARDO.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Da ali ovde imamo problem jer nam je Leonardo podeljen[emoji16].

Podeljen je na ovog ovde koji je zadužen za umetnički deo (nek se ne ljuti što ja na takav način doživljavam ono što proizvodi) i onog iz Bača koji je zadužen za sprave (doduše ne za letenje, osvajanja.....) [emoji16].

Mika je potpuno u pravu moraju se imati i potpisi jer bi se za koju godinu to delo moglo pripisati nekom učeniku iz ateljea dotičnih, a onda se cena strmoglavljuje na aukciji[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E cvrc! Ne ide to tako lako, mislim u vezi pripisivanja.

U svaku moju malo gabaritniju rukotvorinu ugradjujem implant. Gde i kako, samo je meni i odabranom povereniku poznato.

U svako doba znam gde se nalaze uradci, a originalnost je lako dokazati ili negirati. :D

Moram upozoriti znatiželjnike, da u slučaju prčkanja i neovlašćenog baronisanja po mojim gabaritnijim rukotvorinama, mogu očekivati reakciju sistema za samouništenje.

Moguće tragične posledice ne mogu predvideti. :fool::D  

p.s. - Estetsku hirurgiju Revoxovih ušiju možemo planirati za vikend. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzeo slobodan dan da mogu da slušam bundevaru... 

Stigli CMC činčevi pa malo da prenesem utisaka. 

Osećam se ko dete koje je dovatilo mikroskop pa sad sve potura podanj ne bi li nešto videlo :)

Uzeo sam po dva para od svake fele, 150din kineske,cmc 450din i 800din neke "srednje" klase... 

Jasno se čuje razlika između činčeva, gde skuplji imaju "mekaniji" zvuk sa izraženijim bassom. Jeftiniji za divno čudo ne zvuče mnogo lošije i daju utisak blagog loudness-a u srednjim i visokim što rezultuje osećajem da se čuje više detalja, ali na nekim stvarima oce da zareže po ušima pokoji sibilant. 

Meni se čuju dobro i jedni i drugi. Definitivno cu na kutiji ostaviti obe vrste i na ulazu i na izlazu iz preampa. Treba znati kad stati sa kopanjem zečije rupe... 

IMG_20201023_125353.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, chakija said:

Kućište još uvek nisam poručio, ali najverovatnije večeras povlačim oroz.

Definitivno mi se više sviđa silver front face, ali i dalje nisam siguran kako će izgledati prednja ploča i koje bi mogao knobove turit.

:Dizzy:

Capture.PNG

Chuck, daj Leu, on ume sve da napravi... cak i ovako uvrnutu asimetricnu kutiju:tongue10:?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, chakija said:

Meni se čuju dobro i jedni i drugi. Definitivno cu na kutiji ostaviti obe vrste i na ulazu i na izlazu iz preampa. Treba znati kad stati sa kopanjem zečije r

Nego, kakve su ti ovo zicice i izolacija na njuma, ako nije tajna? Latice tresnjevog cveta?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Zen Mod said:

tzv. paper masking tape, koju koriste autolakireri i moleri

 

u Leacher-ovom slucaju, pomno proizvedena od cedjenog prepucijuma

 

Kako ide onaj citat Paje Vujisica iz "Oca na sluzbenom putu" - "Kad je mene sunetilo..." :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, mutayu said:

Kako ide onaj citat Paje Vujisica iz "Oca na sluzbenom putu" - "Kad je mene sunetilo..." :D

https://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/3161503/paja-vuisic-bez-dlake-na-jeziku-ocu-da-ti-pricamo-o-tom-malom-kusturici-ja-sam-ti-njega-video-kad-je-imao-14-godina-malo-poznati-intervju-slavnog-glumca

Uvek se vratim na taj razgovor, ima i u knjizi. Bilo je lepo gledati ga u komšiluku. Ljudina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...