Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

Veoma ,veoma uspelo druzenje i samo da pozelim da se nastavi i nadalje.Atmosfera odlicna sto i prilici svim divnim ljudima koji su danas prisustvovali.Mnogo se ljudi danas upoznalo sto je i poenta ovakvih desavanja i ne bih nikog posebno izdvajao da se drugi ne bi naljutili.Izbor donete opreme i uredjaja ogroman i mislim da je mozda i malo 2 dana da bi se sve poslusalo,zavidim svima koji su ostali da noce  i koji ce biti i sutra ja nazaolst nisam u prilici da naletim i sutra.Ja se unapred prijavljujem za sledeci put i hvala svima za lepo provedeno popodne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Uh...odakle početi :)

Mislim da se ovakvo pozitivnom i kvalitetnom druženju niko nije mogao nadati. Mislim da je "projekat" uspeo u potpunosti pa čak i premašio očekivanja.

Ja bih pohvalio pod br.1 sve koji su billi na skupu, organizatore i učesnike. Što bi rekao kolega tuturutu, glupo bi bilo bilo koga izdvajati. Veoma sam srećan što sam prisustvovao ovom sjajnom događaju.

Br.2, kuvari.....ljudi moji, ja u životu nisam jeo bolji riblji tj. juneći-svinjski kotlić - doktori lukaluka, batabane i wooland-e, alal vam vera !!!

Br.3 Sprave. Stvarno puno uređaja je bilo na skupu. Misim da bi trebalo bar 3-4 dana da bi se sve to polušalo kako treba. Žao mi je što nije bilo vremena da se čuju svi uređaji koje su kolege forumaši teglili iz svih krajeva Srbije. Mislim da su prostorije sasvim zadovoljile kriterijume u pogledu akustike.

Br.4 Jako mi je žao što neću biti i sutra tu...verujem da će biti druženje isto tako kvalitetno kao i danas.

Koliko mi je bilo super govori činjenica da mi je čitav dan bukvalo proleteo.

Pozdrav svima još jednom i nadam se ponovnom druženju čim pre!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja malocas udjoh u kucu, bio sam preumoran da idem na exit, sta god tom yorke sad radio na main stageu.

odlican dogadjaj, puno zanimljivih karaktera na jednom mestu, sjajna atmosfera, druzenje i tolerancija bez granica.

veliko hvala gagici na prvom mestu koji se iscimao kao konj da sve ovo napravi i organizuje, kapa dole.

drugo veliko hvala wollandu za jednu od najboljih ribljih corbi koju sam pojeo u zivotu, pikantna a ukusna

trece veliko hvala bata banetu za mesni kotlic sa teletinom i papcima, bolji od te sorte ne pojedoh

cetvrto nepoznato hvala onome ko je doneo onu belu slaninu sto je stajala u kujni - stajala dok se nisam dovatio noza - sad je vise nema

holesterol i masti u krvi necu meriti barem 3 meseca posle ovoga

sto se zvuka tice, culi smo sve sto je trebalo da cujemo na prvom skupu ovog tipa, razne tipove zvucnika, OB, econowave, dual concetric, full range, elektrostatike, standardne dinamicke, onda cevi, SE, tranzistore, A klase, chip-ampove, onda gramofone, PC/DAC, CDP kao izvor, znaci bas sve.... raspon uredjaja od solidan do fenomenalan.

pozdrav svima koji su bili, narocito onima koji su ostali i za sutra, pa da se vidimo sto pre ponovo. sto se mene tice bata bane i wolland kada budu bili radi da se potpali vatrica i pristavi kotlic, samo neka kazu - povod cemo lako izmisliti....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

       Uspesan skup 100% !!! 

 

- Puno sjajnih kolegiona koje sam  zeleo licno da upoznam , upoznao sam ! 

 

-  Zaista Odlican izbor ambijenta kao i Zaista Odlicna organizacija ! 

 

 

        :BeerMugCheers:

 

 

 

 

 

   

 

 

   

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao kući.

 

Hvala svima koji su se angažovali oko realizacije prvog domaćeg DIY summita sa međunarodnim učešćem.

Raskoš, talenat i entuzijazam su bili na zavidnom nivou u disciplinama organizacije, gastronomije, tolerancije kao i opreme koja se mogla čuti i videti.

 

Srce mi je puno  a ostali deo tela umoran zadovoljan i beskrajno srećan tako da se odjavljujem i idem da spavam dok se situacija ne otme kontroli pa počnem da vam izjavljujem ljubav i spremnost da vam budem žirant za stambeni kredit!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlično druženje :party:

Puno divnih drugara na jednom mestu  :BeerMugCheers:

Organizacija na nivou ,ja sam mislio biće to nešto jednostavno ,ali bedževi,šolje,kotlići,izobilje pića i sve te silne sprave  :respect:

Pohvala za  ljude kojima Vrdnik i nije bio blizu ,ali oni su se pojavili ,neću ih sve nabrajati (neka se ne uvrede) ,ali izdvajam našeg drugara iz Mostara :clap:

Imalo je puno toga da se čuje :music: ,a boga mi i da se vidi  :unbelieveble:

I na kraju ,moja je želja i apelujem da nam ovo postane tradicija :vozac:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i ja da se pridružim pohvalama pre nego se ponovo zaputim tamo.

Mislim da prvi skup DIY zajednice nije mogao bolje proći. Posebno hvala Gagici koji je ovo izgurao na plećima.

Ljudi su bili sjajni upoznao sam gomili članova foruma a i moglo se čuti puno uređaja i koncepata koji su zanimljivi a nema se prilika inače i još i upoređivati.

Sledeći skup će biti još bolji i masovniji siguran sam.

Hvala svima koji su bili još jednom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fenomenalno druženje, upoznavanje ljudi koje smo znali samo preko foruma, spektakularno kulinarstvo i positive attack na sva čula! HVALA svima koji su iscimali oko organizacije. Pao je načelni dogovor da od ovoga pravimo tradiciju!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno malo zapažanje, kada su utisci počeli da se sl{e,a}žu...

Uvek me iznenad koliko je velika razlika između zamišljenih likova koje stvaramo čitajući ove post-ove ovde i osoba koje smo upoznali a koje se (zaista) nalaze iza ovih nadimaka... Otud i moje opšte izvinjenje što, u stvari, nisam gledao u nadimke koje smo nosili na prsima... Tako mi je svaki od razgovora bio daleko sadržajniji i bogatiji... Podvlačim, meni je razgovor bio bogatiji...

Sve u svemu, nešto ne šta ću se vraćati u svom s(j)ećanju sa uživanjem... Jedva čekam slike da napravim još povezivanja (sada trojnih) nadimaka, osoba i razgovora... Hvala svima!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala svima na odlicnom.druzenju. Konacno uz 'ton' dobih i sliku, doduse, 'slike' su skroz drugacije nego sto sam ih ja u glavi stvorio a izgleda da je i moja slika mnoge iznenadila ;-) U svakom slucaju, mnogo zanimljivih likova, odlicna hrana, moj prvi riblji lonac ali bez favoritovanja i ne mogu reci koji je bio bolji. Oba su bila odlicna. Nadam se da ce sljedece godine biti jos bolji i jos veci i da nahrane jos vise usta :-)Uskoro se vracam u moju ledaru bogatiji za mnogo novih prijatelja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se i ja zahvalim svima koji su doprineli da se ovaj skup odrzi.

Posebno se zahvaljujem momcima pored kotlica koji su stojicki izdrzavali dim i ekstremnu vrucinu, zarad svih nas  :oke:

Sjajno okupljanje i nadam se da ce se ova praksa nastaviti i dalje  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigoh kući, konačno, ali ne zato konačno što smatram da smo nešto omanuli, no što je sutra arbajt-dan... Trebalo mi od Vrdnik vile do auto-puta izlaz iz NS do Subotice autoputem isto vremena, pola-pola. Odličan provod, nikome ništa nije slupano ili spaljeno, naslušao sam se fenomenalnih sprava, nagledao ingenioznih rešenja, naslušao fenomenalnih priča, upoznao nezamenljive drugare/kolege, osvežio neka stara, ostvario nova poznanstva... Najmanje sam vremena proveo praveći fotografije... Zahvaljujem svima koji su se žrtvovali organizujući skup i svima onima koji su ga svojim prisustvom uveličali. Voleo bih ponešto da izdvojim kao prijatno iznenađenje za moje polutupe i polugluve uši (mnogo više muzike no što bi vizuelna pojava ikada mogla nagovestiti) ali to ću nekom drugom prilikom. Za sada, ostaviću sve da se malo slegne... Hvala svima još jednom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...