Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

Evo me - svi ste upoznati sa tematikom - 720 din od subote prepodne 11.00 do nedelje uvece - dakle sa jednim nocenjem.

 

Ko ide, stavlja se na spisak, sto pre to bolje. Pre nisam mogao jerbo je danas spala jos jedna cigla sa vrata (ispit) :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Stavio sam se na spisak. Šansa da se to i ostvari debelo preko 90%. Vrdnik mi dođe možda dva sata vožnje ali kilometraža puta potrošnja goriva rezultiraju računicom da je svrsishodnije tamo prenoćiti nego se extra vozati samo zarad jednog spavanja. 720 dinži uopšte nije puno. Pogotovo kad zauzvrat imamo priliku da se druuuužiiiimooooo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM, noćenje jok Woland - Ću dođem Neću noćim.
 

 

Same here. Ja bi naisao jedan od ta dva dana. Najvise upoznavanja radi. Ne poznajem licno nikoga sa voruma pa eto prilike, nije mi daleko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM, noćenje jok

Woland - Ću dođem Neću noćim.

Stein - cu spavam

gagggia - spava

(copy -paste-add ime , please)

 

 

kako je počelo može i ovo:

 

revox:  ću dođem-neću dođem :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja dolazim jedan dan. preporucio sam i nekim prijateljima koji nisu forumasi da naidju a ako uspem da ubedim i jednog forumasa iz Bg da dodje sa Dragicevim zvucnicima bilo bi odlicno. mali su i lako prenosivi

 

ponavljam sta mogu da donesem a vi odlucite da li da se stavi na spisak ili ne: F3, Akai cd79 i preamp sa jednim LDR-om i baferom. Sem toga donecu i/v za Lukinu lampuceru da poslusamo bez op-a. Uredaje mogu doneti i prvi dan i ostaviti ako ce se neko obavezati da ih pokupi drugi dan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM, noćenje jok
Woland - Ću dođem Neću noćim.
Stein - cu spavam
gagggia - spava
ninja - spavanje, nocenje :-) 

Banat- jok nocenje 
(copy -paste-add ime , please)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja dolazim jedan dan. preporucio sam i nekim prijateljima koji nisu forumasi da naidju a ako uspem da ubedim i jednog forumasa iz Bg da dodje sa Dragicevim zvucnicima bilo bi odlicno. mali su i lako prenosivi

 

ponavljam sta mogu da donesem a vi odlucite da li da se stavi na spisak ili ne: F3, Akai cd79 i preamp sa jednim LDR-om i baferom. Sem toga donecu i/v za Lukinu lampuceru da poslusamo bez op-a. Uredaje mogu doneti i prvi dan i ostaviti ako ce se neko obavezati da ih pokupi drugi dan

 

ponesi sta zelis i mislis da bi i tebi i drugima bilo interesantno - od viska glava ne boli, a vremena ce biti za sve

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM, noćenje jok

Woland - Ću dođem Neću noćim.

Stein - cu spavam

gagggia - spava

ninja - spavanje, nocenje :-) 

Banat- jok nocenje 

(copy -paste-add ime , please)

 

daj molim te nabavi - ponesi neke iskre ili tesle za tad :D znas, one kino, vojni otpad i te finte... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

M, noćenje jok
Woland - Ću dođem Neću noćim.
Stein - cu spavam
gagggia - spava
ninja - spavanje, nocenje :-) 

Banat- jok nocenje

Shoba- Spava
(copy -paste-add ime , please)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

M, noćenje jokWoland - Ću dođem Neću noćim.Stein - cu spavamgagggia - spavaninja - spavanje, nocenje :-) 

Banat- jok nocenje

Shoba- Spava

Neša Pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem, doneću BetsyK,i D-class TI TPA3110 (malo govance...)(copy -paste-add ime , please)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ja bi', al šta će žena da mi kaže... Nema šanse da je ostavim u Borkovcu,a ja da deset km dalje teram kera ...(slušam mjuzu,roštiljam i tučem po pivu u kasne sate)! Ili , ajde , uzeću sobicu sa 3 kreveta, pa da budemo porodično -El Bee&family...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama samo da doteramo do 20 kapaciteta, barem parama - da bi zakupili ciljano celu kucu - sto je bio plan pprvobitno - da se bar nas 20tak smesti - citaj plati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sto moraju da spavaju?

neka bude svako koliko hoce, ali neka da tih 720din jer ako se ne iznajmi kuca nista od parade

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...