Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Evo i ja da sedne da prozborim koju u mikrofon.... :wink2:

 

Ja sam uzivao!     :good2:

 

U prvi mah me je uhvatila nervoza kako cemo i sta cemo, ali posle prvih pola sata sve je teklo kao da smo uigran tim vec godinama.

 

Nisam nazalost stigao da poslusam sve varijate i uradke koji su doneti, ali bice i za to vremena nekom, sad sigurno, drugom prilikom.  :preved:

 

Pohvaljujem Vas sve, i to  javno pred odeljenskom  :pioneer:

 

:BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve sto je valjalo - striktno odgovorni i zaslužni - Gaggia & područni saradnici .......  na slikama se ne vidi ko je sve bio najvredniji , odnosno - vide se samo neki od najvrednijih ....... samoinicijativa i saradnja na visokom samoupravnom nivou ! ! :hihihihi:

 

sve što nije valjalo - striktno odgovoran i zaslužan  - ZM  :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam.. i pored sve strepnje, umora i nervoze uspeo da - ustvari nisam uspeo nego ste me svojom paznjom i raspolozenjem doveli u red.. neki od nas koje nisam znao licno, odn nisam vam lica video, a nervirali ste me povremeno :D sam tako lepo razumeo da cu nadalje da se ljutim izuzetnim intenzitetom, srcanije i lepse :D - ocu da kazem da sam ih progutao i prihvatio takvi kakvi su i ne bih ih menjao :).. opet neke sam osetio kao blisku familiju sto mi daje za pravo da ih kao neke koje shvatam kao prijatelje, maltretiram do besvesti - sto obicno ne radim nehotice (ikikkikikkikiiiii)

 

jako mi je drago sto sam se ufatio ovoga i ne da ne zalim, nego sam u povratku poceo da smisljam ka` cemo opet.. sve ovo prethodno nije patetika nego jedan lep, izuzetan i jako realan dozivljaj..  

 

PS (ne bih se usudjivao da kazem zeni sta sam jeo u Vrdniku, jer bi me u ttop stavila - izuzetno sam alergican na riblju corbu i svakojaki buckuris od mesa..ali sam i jedno i drugo jeo kao da je u pitanju polusmrznuti sejk od vanilije - nadlezni znajjuu na sta mislim )

 

Izuzetno sam zahvalan donatorima..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

trece veliko hvala bata banetu za mesni kotlic sa teletinom i papcima, bolji od te sorte ne pojedoh....

 

 

samo da napomenem da je Lukaluka mastermind u citavoj prici, naime njegov misteriozni sastojak gulasu.... :wink2:  (koji ,naravno, javno, necemo spominjati)

moje su ruke, i oprljene dlake na nogama, od vatre.... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo druzenje, lep dan, lepe masine,dobri ljudi ,sve lepo.Nadam se da ste drugi dan lepo priveli kraju .Svaka cast svima i drago mi je sto sam upuznao mnoge sa,, drugog kraja zice,, e cudo ti je taj internet.Hvala i pozdrav svima iz Banatske prasine. :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pamtim da mi je tako brzo prošao dan, izuzetna ekipa, predivna atmosfera!

 

Hvala Vam za sjajno druženje.

 

Nema lepšeg mesta za provesti rođendan :DJoš jednom, srećan ti rođus :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

po spisku clanova koji citaju temu , kontam da su i Nišlije postizale kući ........ zdravi i veseli .....

 

ko je bio za volanom, dobro je.. verovatno su stajali pored puta da se vozac isplace... zao mu teslica :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema lepšeg mesta za provesti rođendan :DJoš jednom, srećan ti rođus :cheers:

Hvala Zvule, zbog rođusa sam danas ostao kod kuće

 

juče smo te spominjali, i Saxa (za rođendan mu kupujemo kalendar)   :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

juče smo te spominjali, i Saxa (za rođendan mu kupujemo kalendar)   :loleverybody:

 

 

forumski odbor je resio da Saxu kupi zidni sat "kukavicu" sa sve odbrojavanjem datuma :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko je bio za volanom, dobro je.. verovatno su stajali pored puta da se vozac isplace... zao mu teslica :D

 

 

ma jok , nego kupovali kisele krastavcice za dlalkovica :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Zvule, zbog rođusa sam danas ostao kod kuće

 

juče smo te spominjali, i Saxa (za rođendan mu kupujemo kalendar)   :loleverybody:

 

Videćemo se Bože zdravlja, ima vremena  :cheers::)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pročitah utiske učesnika ovog divnog hepeninga, nemam šta da dodam a da to nije već rečeno.

Ne postoji ni jedna želja i ni jedno očekivanje sa kojima sam krenuo put Vrdnika da nisu u potpunosti, do najsitnijeg detalja, ispunjeni.

 

Svaka čast svima na svemu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i ja sam stigao da se ne brinete. Isporucili smo Lalkovoca u Pojata, Zockyja u Aleksincu Sir Olivera svome domu u nisu i napokon stigoh i ja svojoj kuci. Hvala vam na svemu. Mislim da je 100% uspelo bar za mene. Neki su podneli malo veci teret a neku su samo kibicovali sa strane( tu spadam i ja) ali valjda tako mora da bude. Pozdrav za celu ekipu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...