Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

Ovako; Brane je sastavio spisak spavača prema vašim prijavama gore. Dakle tko se u prijavi nije izjasnio da će prespavati nije niti na ovom preliminarnom popisu.

Dakle, u popis spavača se dodaju još i:

 

1. Ninja

2. Doktor

3. Grozni

4. Grau

 

 

Neka se svatko nadopiše u c/p maniru. 

 

Ovo je popis do sada neprijavljenih spavača koji nisu na Sir Oliverovom excelu označeni kao spavači!

Pa jesu označeni u exelu kao spavači i Ninja i doktor i Grozni, samo Grau  nije bio definisan.

A ZeroWAF, dolaziš li ti?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Izmenio excell fajl. Sada sam sabira koliko nas ima kog dana i na spavanju. Samo ubacite zvezdicu u odgovarajuću kolonu. Ja sam svima po difoltu stavio subotu a spavačima sam stavio i nedelju ( valjda neće sabajle da begaju nego ostaju ceo dan). Par njih ne spava ali dolazi i u nedelju pa u tome razlika izmedu spavača i nedeljnih posetilaca.

Za sada je 46 u subotu, 19 spava i 21 je u nedelju prisutan

vrdnik (2).zip

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam "spavač" (sad to tako zlokobno zvuči kao da se samo čeka neki telefonski poziv da poludim i krenem da pravim masakr među okupljenima :buehehe: ) prvenstveno zarad mnogo stvari koje teglim a želim da ih što veći broj ljudi koji dolaze može videti i čuti. Ako nekom baš jako zaglavi, ja spavam na tvrdom ako ikako mogu pa možemo da nabacimo dva ekstra ćebeta i da se ja spustim na pod u sobi i oslobodim jedan krevet za nekoga. Planiram da krenem kući u nedelju popodne, ne bih da ostajem ni poslednji ali ni da odem prvi u nedelju. Dakle, zvezdice u koloni sa mojim imenom ostaju tamo gde jesu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

spavajte na rate ....... il' u spratove

 

pa valjda je pederbal ......

 

:buehehe:

 

sreca pa traje samo dva dana ........ da je duze , uskladili bi nam se menstrualni ciklusi

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ово личи на обданиште!Каните се 5 година за окупљање,Један човек подметнуо леђа и сад правите питање за спавање.Још да кренете са условима за повечерје у 22х,после чега несме да се слуша гласно музика да не би сметала деци док књавајуЈел се ви то окупљате ради спавања или ради размене искустава и социјализације,Ја мислио поента је да се искорити сво време у корисне сврхе.На спавањац само они што морају да возе,остали на бдење око уређаја.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...