Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

btw - kako nam je oficijelni naslov pederbala ?

 

Diyaudio.rs BAF* pije vode ?

 

uopste me ne cudi da se toga setismo na kraju .......... :rofl:

 

* Burning Amp Festival

 

 

:angry27: 

 

ŠVAJSERIJADA 2013

 

:whistle2: 

 

Ma ja sma hteo da stavim tacku na spisak

 

 

ček malo....

 

 

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba

2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim
3. Stein - cu spavam
4. gaggia - spava
5. Ninja - spavanje, nocenje :-)
6. Banat - jok nocenje
7. Shoba - spava
8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem
9. Ubledeli dolazim spavam 90%
10. ikaro - dolazim, ne spavam
11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba
12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba
13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje
14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba
15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?
16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam
17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno
18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba
19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve
20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam
21.shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,
22 & 23 .Gosha & Zoki
24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam
25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam
26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam
27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam
28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.
29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam
30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam
31. EBE - dolazim, ne spavam
32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se

33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam

34. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim  :)

35. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.

36 sir Oliver dolazim. Kad već bijem toliki put onda i spijem. ( da rezervišem mesto i za Nišku ekipu? gosha, zocky, + 1)

37. jos jedan Nislija  :)

38. FFL - dolazim

39. Impuls

40. Gidjga

41. grau

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre 3 dana sam mislio da će ovo biti skupljanje 20-25 likova, sa malo hifi opreme, koji će da se malo druže. Ovo postaje ozbiljno i po broju i po opremi. Žao mi je što ne mogu izjutra da dođem al kad završim sa obavezama ima da se prašnjavi put zamnom. Jedino me izdao sin pa ne dolazi. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim ja bice malo 15kg mesa  :hot:

 

P.S. kad vidim koliko ljudi dolazi...bice shore, il ce padne sheva  :msn-rofl:

Jesi li shtrojio nesto skoro. Mozda neko voli "bele bubrege"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da li je http://www.diyaudio.rs/user/1007-dlalkovic/==jos jedan Nislija

 

Neko od moderacije ispravio sir Oliverov post pa je postalo konfuzno, ti si zapisan kao "još jedan Nišlija"

 

Evo korekcije spisk:

 

 

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim3. Stein - cu spavam4. gaggia - spava5. Ninja - spavanje, nocenje :-)6. Banat - jok nocenje7. Shoba - spava8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem9. Ubledeli dolazim spavam 90%10. ikaro - dolazim, ne spavam11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam21. shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,22. Gosha

23. zocky24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam31. EBE - dolazim, ne spavam32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam34. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim35. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.36 sir Oliver 37. dlalkovic38. FFL - dolazim39. Impuls40. Gidjga41. grau

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Brojno stanje se povecava:

 

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim3. Stein - cu spavam4. gaggia - spava5. Ninja - spavanje, nocenje :-)6. Banat - jok nocenje7. Shoba - spava8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem9. Ubledeli dolazim spavam 90%10. ikaro - dolazim, ne spavam11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam21. shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,22. Gosha

23. zocky24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam27. nkrstic - dolazim, plaća ovaj iznad mene , spavam28. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.29. Vladac - dolazim, plaćam, spavam30. Vilib - dolazim, plaćam, spavam31. EBE - dolazim, ne spavam32. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se33. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam34. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim35. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.36 sir Oliver 37. dlalkovic38. FFL - dolazim39. Impuls40. Gidjga41. grau

42. Simplicius - bi mogao da donese koji kabel i preamp na slusanje

43. Prijatelj iz Sombora dolazi sa mnom

44. vlasnik ovog sistema http://www.diyaudio.rs/topic/371-interesantan-analogni-sistem/ ce takodje da poseti skup

45. i njegov prijatelj konstruktor monoblokova sa prethodnog linka g-din Milovanovic (ako se ne varam u prezimenu)

 

jos malo pa ko svatovi. Koliko nas je jos cemo i tv da navucemo na vrat

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...