Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

I ja sam ZA,samo mi recite kada tacno....jer mi krece sezona svadbi i vec imam dosta zauzetih subota....ja kao trezan snimam one koji nisu trezni,ali sad ne bih da nosim kameru... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sve mogu da razumem, "pratim", ali ..... haj'mo da dogovaramo konkretno, evo i maj(a)..... vise od pola ovde clanova prica o obavezama, kao i sto je i moj slucaj.

Ne press-iram, ali sav ovaj dosadanji offtopic samo "kvari" jednu zaista odlicnu ideju o "okupljanju".

Eto ....

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da uputimo nasoj VLADI dopis da proglasi drzavni diy praznik pa bi svi bili opravdano prisutni.Sta kazete aaa...

 

Ništa to ne vredi. Mi radimo i sutra i u subotu... (osim, naravno, nekoliko zaposlenika kojima je verski praznik pa će izostati sa posla - opravdano)

Jbga, nikad mi ne valja. Kad imam posla, zauzet sam, kad imam jako puno posla, jako sam zauzet...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ništa to ne vredi. Mi radimo i sutra i u subotu... (osim, naravno, nekoliko zaposlenika kojima je verski praznik pa će izostati sa posla - opravdano)

Jbga, nikad mi ne valja. Kad imam posla, zauzet sam, kad imam jako puno posla, jako sam zauzet...

U potpunosti ja tebe razumem iz istog razloga.

 

Doktor

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...