Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

Batsch

 

rekoh Gggg-u - iako su mi cak i duzni neke solde vec par godina ( institucija u pitanju ) , nisam uspeo da prenebregnem nivo gluposti trenutne uprave , te da dodjem do dogovora .........

 

nekako sa godinama postajem sve gadljiviji , tj. sve manje dopustam sebi da dodjem blizu praga tolerancije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Aaaaaargh... I Beograd je na pola puta, samo ja nemam šta da ponudim osim posrumske prostorije (sređene i sa klimom, doduše) od nekih 60 kvadrata, u Milutina Milankovića na NovomBgdu. Mogli bi smo da je imamo za vikend , subota i nedelja recimo, ali nije džabe, koštalo bi oko 50E, proveriću...Opremljeno je mini kuhinjom i WCom i frižiderom, ali nema baš mesta za roštiljanje... Okačiću slike kasnije, kao predlog za sledeću godinu ako ništa drugo... 

Meni se isto više svidja ideja da se ide u Bač na hadžiluk... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da pojasnim , ako je potrebno - smisao posta #111 je da otpada onaj plan koji sam svojevremeno izneo ;

 

preliminarno je sve (tad ) dogovoreno , i bilo 98% sigurica ......... no se ponesto promenilo od tad

 

dakle - niks Ancient Batsch ; trazite nesto na sredokraći , meni mindedj gde ce biti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a neki manje poznat salas u trouglu bg ns zr da se trazi, neki koji bas nema neki biznis vikendom? barem subotu da zakupimo pa da dodjemo u petak popodne da se namontiramo iznapijamo pa u subotu rostilj i slusanje. moze i napolju sto se mene i mojih zvucnika tice:))

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a neki manje poznat salas u trouglu bg ns zr da se trazi, neki koji bas nema neki biznis vikendom? barem subotu da zakupimo pa da dodjemo u petak popodne da se namontiramo iznapijamo pa u subotu rostilj i slusanje. moze i napolju sto se mene i mojih zvucnika tice:))

 

tako sam okvirno i ja zamislio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steta. U principu svodi se na "bilo gde" neko moze naci/iznajmiti/organizovati lokaciju, samo da nije bogu iza nogu... Beograd kao neka srednja tacka, malo severnije ili juznije nije toliko bitno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steta. U principu svodi se na "bilo gde" neko moze naci/iznajmiti/organizovati lokaciju, samo da nije bogu iza nogu... Beograd kao neka srednja tacka, malo severnije ili juznije nije toliko bitno...

 

ma kakva steta, daj samo da se skupimo - tad ce biti steta :D samo se raspitajte, svako u svome pa da vidimo.

 

@Pchelice, daj baci slike da vidimo sta je u pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle - idealno mesto treba da nam omoguci da:

 

-se 20tak (+oko 10tak) ljudi ne sudara

- rokamo rostilj

- instaliramo instrumenta bez bojazni da i nas i njih kisa da poplavi

-nije iskljucena opcija da oba mesta ne budu u sklopu celine, ali dovoljno blizu svakako

 

kada je ovo ispunjeno, onda idemo na snalazenje oko prenocista

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod Čerevića kod Novog Sada postoji Andrevlje - mesto na Fruškoj gori sa hotelom i dvoranom (dvoranama) za slušanje.

 

http://www.panacomp.net/kongresni_prostori?m=hotel_ceptor&id=151

 

Mesto je predivno jedino moram sutra zvati da čujem koje bismo povoljnosti mogli dobiti tj koje bi bile cene. Ako je to zanimljivo, mogu se raspitati.

 

Usput, taj deo Fruške Gore je vinarski....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod Čerevića kod Novog Sada postoji Andrevlje - mesto na Fruškoj gori sa hotelom i dvoranom (dvoranama) za slušanje.

 

http://www.panacomp.net/kongresni_prostori?m=hoteDra

l_ceptor&id=151

 

Mesto je predivno jedino moram sutra zvati da čujem koje bismo povoljnosti mogli dobiti tj koje bi bile cene. Ako je to zanimljivo, mogu se raspitati.

 

Usput, taj deo Fruške Gore je vinarski....

 

pitaj - potpuno sam zaboravio na varijantu seoskog turizma.. Za to imam koga da pitam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuo sam se sa Hotelom Ceptor.

Popust se može dobiti kada bi noćilo 30+ osoba ali pun za pansion. Ako su noćenja sa doručkom ili polupansion onda cene ostaju iste kao na linku gore.

Konferencijske sale dobijamo gratis. Pitao sam za mogućnost da ne uzimamo pun pansion, već da se roštilja ili štagod, rekli su da to isto može i da imaju jedan prostor uz hotel koji je namenjen za takve stvari.

 

Fotografije sala imate na: http://www.andrevlje.vojvodina.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=9&Itemid=11

 

Nije idealno, ali bi možda moglo da se iskoristi. Ja bih mogao ovih dana da odem tamo i pogledam bolje + da napravim još fotografija mesta.

 

Ukoliko bi ovo bila prihvatljiva opcija, ja se nudim da budem u organizaciji celog događaja i da dogovaram sa hotelom jer mi je dosta blizu.

 

Ne mogu da garantujem, ali bih probao da dobijem sponzorstvo kod vinara, s obzirom da je događaj u njihovom kraju a neke i poznajem. Opet, ne garantujem da bi pristali.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

s obzirom na teritorijalni raspored ekipe koja bi se pojavila , pretpostavljam da bi relattivno mali broj bio za nocenje ;

 

sto povlaci pitanje sale - ne verujem da bi je dobili gratis za malo prenocista , te treba pitati koliki bi zakup iste bio , po danu

 

ima li ko kakvu vikendicu , sa terasom ........ u krugu od 100km od , recimo , NS ? :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja kuću u Aleksincu, 9 ari placa, komšije tolerantne na buku, roštilj mi se od silne upotrebe raspao pa sad posao vrše 4 cigle na koje se osloni rešetka. Orah sa hladovinom za sedenje ispod.10 kreveta kod mene a mogli bi i drugi iz Al i Ni da prihvate ponekog na konak ako ima više kandidata .Ništa fensi ali za druženje sasvim dovoljno. Sad neka akustična soba za demo bi bila problem ali to je to što se ima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...