Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ja sam bio (i spavao) u tom hotelu na adrevlju ili ako se vec zove na fruskoj gori sa strane beocina. to je fantastican objekat, renoviran, divna priroda itd ali mi se cini da dosta prevazilazi standard za svajserski samit, to je u principu korporativno napucano. ne bih da miniram lukin entuzijazam, ali treba razmisliti.

mislim da bi nama na fruskoj gori bolje dosao neki planinarski dom koji je elementarno funkcionalan sa recimo 2 upotrebljive slusaonice i eventualno tremom napolju za treci sistem ako bude bilo gabaritnijih kutija koje mogu da sviraju napolju (tanoji?). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posedujem vikendicu u Molu na Tisi .Dve sobe 4x5 kujna kupatilo i terasa pod vikendicom struja voda.Danas idem da ribam bilo pod vodom ali se brzo osusi,nedelju dana i suvo.Rostiljanje pijenje muzika sve dozvoljeno.Ako se nema gde eto mog predloga.Sobe su na spratu na kant spavaanje jedno 20.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo saznah da mogu dobiti Dom Kulture u Mokrinu besplatno .galerija sa slikama,prostorija za prijeme i veliki hodnik dole.Galerija poseduje nadkrivenu terasu od 30 m kvadratnih pride.Znaci moz petak subota nedelja ceo vikend.Ako je interesantno sledi razgovor sa sponzorima,tv i ostalim kikindskim svajserima.Pa izvolte vasa misljenja molim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas moj glas za Mokrin. :thumbsup:

Odlican je bio onaj tvoj post iz Mokrina sa FR. :character59:

Ostaje samo gde nociti ?

Fala za komentar a i nocenje je resivo tu je Kikinda 14 km od Mokrina a i ona kucna varijanta nosimo  po kucama.Postoji kod nas i ,,sajber,, kuca pogledati na you tube ili google image,, terra panonica mokrin,, koja je u privatnom vlasnistvu pa se mogu raspitati da li ih tako nesto interesuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala za komentar a i nocenje je resivo tu je Kikinda 14 km od Mokrina a i ona kucna varijanta nosimo  po kucama.Postoji kod nas i ,,sajber,, kuca pogledati na you tube ili google image,, terra panonica mokrin,, koja je u privatnom vlasnistvu pa se mogu raspitati da li ih tako nesto interesuje.

 

:cheers:

 

Sve OK !

Raspitaj se. :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+2 ... Moja swaya ima vikendicu na Borkovačkom jezeru ,15tak km od Vrdnika (koja , na žalost nije dovoljno velika za gathering), gde bi wifey i sinac mogli da ostanu i igraju se na plaži dok sam ja na diy festu... Mada verujem da će i oni želeti da dođu ,bar jedan dan. Dakle, i moj glas za Vrdnik.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+ za vrdnik...

mada treba da se presaberemo da li nam pasuje po kapacitetu/gabaritu sale i tako to

na datom linku kaze da imaju 20 kreveta, sto opet treba uzeti sa rezervom jer valjda im je deo smestaja popunjen :whistle2:  :drink:

verovatno postoji jos neki slican objekat u vrdniku za prenociste pa ako nas (nadam se) bude previse da se razdelimo u tom smislu :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta bi na kraju ?

 

Donosimo uređaje ili ne ?

 

Ja kutije ne bih nosio ali bi mogao da ponesem Babel J i mernu opremu oa kada budemo slušali zvučnike (ko šta donese) da napravimo paralelu između onoga što se i kako meri i kako ga mi čujemo (prijatno, oštro, mutno).

 

Zvučnike ne bih nosio jer mi se ne tegle dve grdosije od 140 litara bruto teške preko 50-ak kila po komadu. Da ne pominjem grebanje, pu pu ne daj Bože.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...