Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Meni Bac malo podaleko ali ako Gosha ide izorganizovacemo se nesto. Ima li neko mesto na sredokraci ka nama sa yuga?PSAko smo diyeri jel ce ponesemo po neki svajseraj da se puvamo?

Ih, tebi daleko ... :-)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni Bac malo podaleko ali ako Gosha ide izorganizovacemo se nesto.Ima li neko mesto na sredokraci ka nama sa yuga?PSAko smo diyeri jel ce ponesemo po neki svajseraj da se puvamo?

 

Sir, ako Gosa bude mogao evo moja cura i ja cemo da popunimo auto u Batocini i da sprovedemo podelu troskova i svima lepo. Jeste jebeno da zapucamo pojedinacno s ove strane jer kad se stavi na papir nije naivna cifra na ovu skupocu, da ne govorimo o tome da je to kilometraza koja nije bas tako laka za voznju. Ako se izdelimo to vec moze da prodje nekako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja predlažem da se nađemo u Dresdenu u Nemačkoj - to je taman na pola puta Srbija - Svedska.

Ja predlazem Japan. To bi bilo najpostenije ( svima jednako daleko)......A i ona reportaza od pre nekoliko dana.........mmmmmmmmmm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja predlažem da se nađemo u Dresdenu u Nemačkoj - to je taman na pola puta Srbija - Svedska.

Mudro zboris :-) A za Sira, mjesto se bira u blizini vecine ili jos bolje onog ko to najvise gura i izgurava organizaciju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste problem bilo koja destinacija.Nije problem destinacija gde moze da se prenoci. Ja mogu i u autu, ma mogu bre i napolju da spavam ali znam da moja cura ne moze i znam da jos dosta njih ovde ne moze.Sir, ja sam predlozio Banju jer ima prostor i smestaj i pansion i jeste ba sredini, a ne zato sto sam rodjen tu i imam smestaj. Onima iz inostranstva je svakako daleko i gde god da je treba da prespavaju. Da je Japan da li bi neko isao tamo a da nema gde da spava... Inace od Kga do Baca je bar 4.30 sata voznje, zamislite od Nisa. To je 9 sati u oba pravca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste problem bilo koja destinacija.Nije problem destinacija gde moze da se prenoci. Ja mogu i u autu, ma mogu bre i napolju da spavam ali znam da moja cura ne moze i znam da jos dosta njih ovde ne moze.Sir, ja sam predlozio Banju jer ima prostor i smestaj i pansion i jeste ba sredini, a ne zato sto sam rodjen tu i imam smestaj. Onima iz inostranstva je svakako daleko i gde god da je treba da prespavaju. Da je Japan da li bi neko isao tamo a da nema gde da spava...Inace od Kga do Baca je bar 4.30 sata voznje, zamislite od Nisa. To je 9 sati u oba pravca.

 

A, Vi bi da spavate, jel'? :) Nema se vremena za spavanje, biće gust raspored :)

 

P.S. Ne berite brigu - ima u Baču gde da se prespava, mada bih ja radije spavao u Bođanima (20 km dalje) http://www.ranc.backabanat.com/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo polako, planiramo unapred naravno, dovoljno da svi/vecina mogu da se organizuju. Moja zamisao podrazumeva jedno nocenje sigurno - tesko da cemo se sakupiti, izdruziti i vracati kucama - sve za dan, ma gde se skupili - pritom, se najvise paznje obraca na one koji su najudaljeniji (u odnosu na lokaciju koju odaberemo). Sacekamo da Zen vidi sta moze u Bacu, pa ako ne tamo, onda idemo dalje.

 

Drugo, hajde da se izjasnite vezano za sadrzaj - karakter okupljanja. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...