Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo može biti od pomoći:

http://www.viamichelin.com/

Niš – Vrdnik

Costs   33.39 € With a Petrol vehicle   Toll 0.00 € | Petrol 33.39 €Time   03h16 with 02h44 on motorwaysDistance   309 km with 277 km on motorways

 

 

Malo mi ovo previše optimistički proračun. 33.39€ ???

Nema putarine??

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako li su, nekada, kada smo bili mali, naši roditelji, da ne pominjem njihove roditelje, (i pre nas a i sa nama) uspevali da otputuju negde i doputuju (svojoj) kući a nisu imali „net“...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako li su, nekada, kada smo bili mali, naši roditelji, da ne pominjem njihove roditelje, (i pre nas a i sa nama) uspevali da otputuju negde i doputuju (svojoj) kući a nisu imali „net“...?

 

 

Sa topografskim kartama? :buehehe:

 

Ma naravno da se svuda može stići i bez neta i bez navigacije. Čak i bez auto karte iako je ona zapravo bila ponekad od pomoći. Jednostavno kreneš i već ćeš nekako stići. Važno da imaš dovoljno goriva, a ako negdje i skreneš krivo nema veze jer nisi pješice. ;)

 

 

EDIT: Sad vidim da da se tjera mak na konac sa računom za gorivo. Znaš koliko ti auto troši, a kilometraža je više manje točna- Lako je izračunati. Zar još treba da nam net upali auto i iskipa nas na traženoj lokaciji? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ako se u obzir uzme to da je moj deda recimo bio gradjevinac, majstor, nadnicar i da je putovao biciklom i autobusom i da kad je negde krenuo nije imao rok kada ce da stigne i kada ce da se vrati i da li ce imati slobodan dan sa posla, onda i nije bio problem putovanje. Jednostavno od grada do grada, od autobuske do autobuske i stignes. Ako je zano da negde mora da stigne tad i tad onda je krenuo na vreme jer mu je zivot to dozvoljavao.

 

Sada ne znamo da li cemo da idemo na fest jer ne znamo da li cemo imati para, da li cemo imati sl. dan, da li cemo stici na vreme, kada imaju busevi, da li cu u ponedeljak da stignem na posao......... E to je to. Nekad je tempo bio drugaciji a sada mi mladio samo negde zurimo, ko da mi to volimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako li su, nekada, kada smo bili mali, naši roditelji, da ne pominjem njihove roditelje, (i pre nas a i sa nama) uspevali da otputuju negde i doputuju (svojoj) kući a nisu imali „net“...?

Nisu imali Auto put, petlje, isključenja, Gazele,...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

JBT, doziveo sam da mi u petak u busu kazu da mi njihova povratna vazi za odredjene prevoznike i kada sam u ponedeljak ujutru usao u bus jednog od tih prevoznika dobijem odgovor da mi povratna ne vazi i da moram da kupim kartu. Jednosatvno sam popizdeo, ali kostace ih to mnogo vise nego mene karta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Istina je to sensei, ali daj zamisli, ne daj Bože, bolesti. Pa kad ljude tako nešto zadesi, najednom mogu stati na loptu, a opet se nekako sve napravi. Jedino što se pomnije isplaniraju prioriteti. Ovo kažem u jako općenitom smislu i nemoj misliti da proturiječim jer zbog novaca i stanja na poslu i ja nisam siguran. Ali kod mene je, takoreći izvanredna situacija jer računam da će do kraja godine ugasiti moje radno mjesto i u cajtnotu sam da pozatvaram što je moguće više stavki prije nego što se nađem na burzi. Tako da sam u fazi rješavanja otplata za sve4 ono što bi u normalnom životu bilo otplaćeno tek kasnije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jasno je Zero, samo sam se nadovezao na Zikin post. Inace pitanje mu je bilo skroz OK, ali eto znao sam kako je moj deda putovao pa sam zato i odgovorio. Jeste bio tezi zivot nekad, ali je sada komplikovaniji i ako imamo silne olaksice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niš – Vrdnik

Costs   33.39 € With a Petrol vehicle   Toll 0.00 € | Petrol 33.39 €Time   03h16 with 02h44 on motorwaysDistance   309 km with 277 km on motorways

 

 

Malo mi ovo previše optimistički proračun. 33.39€ ???

Nema putarine??

Komsija bre, sta kukumavcis. Pa ako idem i ja sve delimo na pola (amortizaciu necu da ti racunam :) ). Nesto je pominjao i ninja da nam se prikljuci od Batocine pa bi smo i njemu nesto zaracunali za trosak (ako mu je slaba rakija :) )

Samo ako mi odgovara termin.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Komsija bre, sta kukumavcis. Pa ako idem i ja sve delimo na pola (amortizaciu necu da ti racunam :) ). Nesto je pominjao i ninja da nam se prikljuci od Batocine pa bi smo i njemu nesto zaracunali za trosak (ako mu je slaba rakija :) )

Samo ako mi odgovara termin.

 

Javi za termin, ja bih sa devojkom od Batocine, a za rakiju ne brini ako vozis benzinca moze i u rezervoar. Cista komovica, mog oca delo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pratim

 

Gagi , ako treba otvaraj posebnu temu za preliminarni spisak , da se zna definisati (te organizovati) broj nocenja 

 

to je jedino sto je obavezujuce u celoj organizaciji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...