Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)

Moja trasa je znatno čistija nego pre nove godine. Požeška je zatvorena od ponedeljka valjda, to znam. Neću didem tamo.

Moja žena mora na žalost tuda da prolazi. Sve od buseva prešlo na Lješku ka gradu i na Čukaričku padinu u suprotnom smeru. Kažu raskopano je samo nešto kod doma zdravlja, al se ništa vidljivo ne radi, stoje mašine. Mislim klasično maltretiranje građana. :sclerosis:

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Moja trasa je znatno čistija nego pre nove godine. Požeška je zatvorena od ponedeljka valjda, to znam. Neću didem tamo.

Moja žena mora na žalost tuda da prolazi. Sve od buseva prešlo na Lješku ka gradu i na Čukaričku padinu u suprotnom smeru. Kažu raskopano je samo nešto kod doma zdravlja, al se ništa vidljivo ne radi, stoje mašine. Mislim klasično maltretiranje građana. :sclerosis:

nesto su iskopali ispod tramvajskih sina i nista vise.

sve stoji, zasto - pojma nemam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Pazi ti, to kod njih još i može da se registruje, sasvim najnormalnije voziše putem...

Ovde ako ugradiš parking senzore a boja senzora nije ista kao boja branika, najebo si :pijanidrot:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Publika se bitno promjenila zadnjih par desetljeća.
Mi još uvijek pitamo koliko konja ima auto, oni malo upućeniji pitaju i koliko klipova imaju čeljusti kočnica. 
Današnja mlada publika, pazite, to su ljudi već u svojim tridesetim godinama, pita koliko cola je display i koliko rama ima entertainment system.
Proizvođači su i sami kreirali takvu publiku jer im je, bar što se tiče touch screenova, zapravo jeftinije napraviti komande sve periferije na dodir na displayu nego izraditi fizičku tablu sa stvarnim prekidačima.
Jasno, svi su, pa čak i Volvo(!)*** zanemarili ulogu pasivne (ne)sigurnosti tokom traženja submenija i prevlačenja prsta preko ekrana.
Ne smije se koristi smartphone tokom vožnje, ali je skroz normalno skrolati kroz menije na touch screenu.
S početkom trenda su trendseteri barem pokušali napraviti jedan centralni gumb kojim bi se moglo navigirati kroz sve menije bez podizanja ruke s njega, ali je i to s vremenom napušteno u dobrom dijelu proizvoda.
I sam se iskreno nadam da će barem zbog sigurnosnih standarda se vratiti većina prekidača i gumba u svom fizičkom obliku.


***Jedina ozbiljna zamjerka aktualnom V60 mi je baš taj touch screen. No to možda samo znači da nisam dovoljno upućen u možebitne druge probleme. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...