Jump to content

Udrobljena automobilska tema.


chakija

Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)

Jedino ako ga pravi Frikom, ovamo su ugasili proizvodnju, najveći pogon im je bio u blizini Mostara (na cesti od Međugorja do Ljubuškog). A što se tiče nezgoda, hvala Bogu da nikom ništa nije bilo, a ovi noviji auti su teški plastikaneri, moje je dugo skoro 5 metara a kad skineš blatobrane, prepadneš se od izgleda otpadne 1 metar dužine, prvo što pomisliš, šta mu drži motor, kao da levitira pod haubom....

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 časa, LightMatic reče

moje je dugo skoro 5 metara a kad skineš blatobrane, prepadneš se od izgleda otpadne 1 metar dužine,

 

Dijeljenje platformi?

Koncept kojeg je na velika vrata, zasigurno nije bio prvi, ali je prvi to radio u takvim proporcijama, pred više od dva desetljeća uveo Ferdinand Piech kroz V.A.G. grupu.

Tako jednu platformu dijele proizvodi jako različitih konačnih gabarita i konačne namjene.

Lego kocke.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, LightMatic said:

...a ovi noviji auti su teški plastikaneri, moje je dugo skoro 5 metara a kad skineš blatobrane, prepadneš se od izgleda otpadne 1 metar dužine, prvo što pomisliš, šta mu drži motor, kao da levitira pod haubom....

Novi automobili plastikaneri su neuporedivo bezbedniji od ovih starih 20 godina ili 40 godina. Pri sudaru na malim brzinama je materijalna šteta ogromna ali pri velikim brzinama će onaj iz novijeg auta verovatnije sam da izađe iz istog. Meni je u toj situaciji cena itekako prihvatljiva.

Setite se onog pajsera pre mesec-dva što je vozio autoputem Punto u suprotnom pravcu i napravio sudar. Gospođa iz novog Hyundai i20 koju je udario je pretekla, on nije.

Ovde se vidi plastikaner vs stariji auto https://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Delija said:

Zasto imam utisak da mislis da imam bilo kakve veze sa EPS-om? :D

(pri tom imam Déjà vu iliti nije ti prvi put sigurno)

Ajde polako u sportsku temu, nisi za ovde 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne, predlažem ti da počneš razgovijetno komunicirati s drugim članovima.
Haiku komentari koje se može shvatiti na više načina i smijuljenje će u svakom slučaju dovesti do spora. 
Razumijem da ti je možda dosadno u životu, ali vještine trolanja foruma brusi na bilo kojem drugom forumu ili platformi koji su ti dostupni.
Ako ti i nije dosadno, nastoj ne ostavljati takav dojam.
Uzimam da nisi zlonamjeran i da možda i ne činiš to uvijek svijesno. 
Nemam pojma što je EPS, ali ako te je Delija jasno pitao misliš li da je dio toga onda mu jasno odgovori.
Nadalje, sportsku temu i Srećka već nekoliko puta stavljaš u centar pažnje.
Zašto? Ima li tamo nešto što je smiješno? Ili nešto što te smeta?
Skreni nam pažnju na to što te smeta, pa ćemo možda moći popraviti stvari.
I dok to radiš budi jasan i nedvosmislen. Okej?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, svi imamo svoje mišljenje i možemo se slagati i neslagati, takođe i plastikaneri imaju neke prednosti nad gvožđanerima. Ja više cijenim jednostavnije i starije modele, pogotovo nakon nekoliko plastikanera:cheers:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, zerowaf said:

@shonne, predlažem ti da počneš razgovijetno komunicirati s drugim članovima.
Haiku komentari koje se može shvatiti na više načina i smijuljenje će u svakom slučaju dovesti do spora. 
Razumijem da ti je možda dosadno u životu, ali vještine trolanja foruma brusi na bilo kojem drugom forumu ili platformi koji su ti dostupni.
Ako ti i nije dosadno, nastoj ne ostavljati takav dojam.
Uzimam da nisi zlonamjeran i da možda i ne činiš to uvijek svijesno. 
Nemam pojma što je EPS, ali ako te je Delija jasno pitao misliš li da je dio toga onda mu jasno odgovori.
Nadalje, sportsku temu i Srećka već nekoliko puta stavljaš u centar pažnje.
Zašto? Ima li tamo nešto što je smiješno? Ili nešto što te smeta?
Skreni nam pažnju na to što te smeta, pa ćemo možda moći popraviti stvari.
I dok to radiš budi jasan i nedvosmislen. Okej?

Daj pobogu. Ovo je diy forum, kreativnost, osmeh...prodavnice i uredjaji na drugo mesto 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, shonne reče

Daj pobogu. Ovo je diy forum, kreativnost, osmeh...prodavnice i uredjaji na drugo mesto 🤗



Standardi ponašanja su svuda isti.
I da ne zaboravim, kakve prodavnice?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
pre 3 minuta, shonne reče

Daj Zero, opet ce me banuju zbog tebe 😁



Nisi bio opomenut zbog mene nego zbog sebe.
Kakve prodavnice?

Izmenjeno od zerowaf
tipfeleri
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovako ćemo:
Napišeš li još jedan post kojeg ću okvalificirati kao trolanje ili pasivno agresivno ponašanje prema bilo kojem kolegi na forumu (Delija - EPS, Prodavnice/Gotovi proizvodi, Srećko "da se smijemo", sportska tema kao primjer - čega točno? i slično) tvoji će postovi za početak biti stavljeni na moderaciju.
To znači da neće biti objavljeni dok ih netko ne odobri.

Ništa od toga se ne treba desiti ako počneš normalno komunicirati bez trolanja i pasivno-agresivnih preseravanja jer, iako priželjkuješ status mučenika što svojhim ponašanjem dokazuješ, na koncu ipak nećeš ništa postići osim toga da ćeš tražiti novu platformu za spamanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...