Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

lepo obradjen i ofarban medijapan. Skoro kao pravi metal. A i zgodno, mozes klipinzima da usrafis prednju plocu za kutiju. :msn-rofl:

 

T6061 alu obradjen na Haas cnc frezi i posle uradjen ball blasting.  :stink:

 

Novina su nove police za liniju i monose. Napravljene kod mog majstora od javora i bukve tako da ima dosta mesta za komponente (po sirini i dubini) i da se uklope u sobu. One dve prazne police su za nesto lepo...valda ce da se popune uskoro a Aya i Shiga idu kod Lea na skutijavanje. 

 

Sutra idem kod drugara da laserishemo skalu za Zen metre na Passovima. Posle skoro 15 god bavljenja ovim hobijem osecam da je kraj blizu...Cisto da se ne zabaksuziram (cesti letovi a prosle nedelje dva leta otkazana zbog mehanickih kvarova) pocecu sastavljati 4ti sistem  :whiteflag:

post-73-0-29372500-1457900520_thumb.jpg

post-73-0-74602200-1457900650_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daleko je kraj, sudeći po pločama razbacanim kojekud.

 

Kad završiš sa policama za uređaje i sa uređajima za police, ti se baci na nabavku ploča za police i polica za ploče.

 

Koristio ih u zdravlju i dabogda u dubokoj starosti ogluveo od slušanja dobre muzike :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Thx Zf!

 

Castim familiju svakog meseca sa bar nekoliko LP-a. Srecom blizu mi je Media Markt a nisam gadljiv ni na 2nd hand. Skoro sam nabavio neki Voki Toki record cleaner  :wink2:

 

Sto se tice skladistenja kabastih LP-a zena mi ustupila jednu komodu. Samo da se nadje vremena posloziti ih...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast.  Kad zavrsis cetvrti, cas posla krenes  peti, pa onda delis znackice za jubilej... sad ozbiljno. Ovo u najmanju ruku izgleda fenomenalno i prelepo. . Zvuk mogu da zamislim. Nema sanse da ove komponente uz ovakav izgled ne zvuce dobro.  Srecno ti bilo i uzivaj. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

T6061 alu obradjen na Haas cnc frezi i posle uradjen ball blasting.  :stink:

 

Novina su nove police za liniju i monose. Napravljene kod mog majstora od javora i bukve tako da ima dosta mesta za komponente (po sirini i dubini) i da se uklope u sobu. One dve prazne police su za nesto lepo...valda ce da se popune uskoro a Aya i Shiga idu kod Lea na skutijavanje. 

 

Sutra idem kod drugara da laserishemo skalu za Zen metre na Passovima. Posle skoro 15 god bavljenja ovim hobijem osecam da je kraj blizu...Cisto da se ne zabaksuziram (cesti letovi a prosle nedelje dva leta otkazana zbog mehanickih kvarova) pocecu sastavljati 4ti sistem  :whiteflag:

 

 

gram na zidnoj polici (konacno) :oke:  :).. na kojoj visini je otprilike tanjir?..nije to mozda previsoko?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast.  Kad zavrsis cetvrti, cas posla krenes  peti, pa onda delis znackice za jubilej... sad ozbiljno. Ovo u najmanju ruku izgleda fenomenalno i prelepo. . Zvuk mogu da zamislim. Nema sanse da ove komponente uz ovakav izgled ne zvuce dobro.  Srecno ti bilo i uzivaj. 

 Thx!!! Davno ste bili, navratite, perkeld je bolji nego ikada :-)

 

 

SFi, 

 

dopada mi se jednostavnost police! Jedna od najefektnijih drvenih.

 

Ne svidja mi se kombinacija boja, ali pretpostavljam da je uživo drugi utisak.

 

Imaš li utisak da postoji pozitivan pomak u zvuku?

 

Ne provociraj  :acute:  Pricati na diy forumu o uticaju police na zvuk...mislim da je ova Pandorina kutija jos dublja i veca od one kablovske  hahahhaaa  :acute:  :acute:  :acute:

 

gram na zidnoj polici (konacno) :oke:  :).. na kojoj visini je otprilike tanjir?..nije to mozda previsoko?

 

 Pa skoro da je previsoko...Verovatno ce ici nize. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...