Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

e vidiš, i NIJE.

sve je počelo kad sam uvaženom članu foruma, ma ekspertu, pozajmio spravicu da nešto prroba

(fig. 1) a vratio mi spaljeno, (fig.2).

e, sad mali gedžet koji je savršeno odrađivao posao je bio oko kiloipo težak i mogo si da makneš sa stola

kad god poželiš.

ova mrcina je dogurala do 18 kila i em smeta na stolu em je fizičko za digni/spusti.

post-56-0-11851900-1444815799_thumb.jpg

post-56-0-24584700-1444815813_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e vidiš, i NIJE.

sve je počelo kad sam uvaženom članu foruma, ma ekspertu, pozajmio spravicu da nešto prroba

(fig. 1) a vratio mi spaljeno, (fig.2).

e, sad mali gedžet koji je savršeno odrađivao posao je bio oko kiloipo težak i mogo si da makneš sa stola

kad god poželiš.

ova mrcina je dogurala do 18 kila i em smeta na stolu em je fizičko za digni/spusti.

 

 

jbga

 

ja imam od 4A .......  sa fast fuse od 4A ...... i cuvam ga ko oci u glavi (menjam fuse samo sa odgovarajucim)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbga

 

ja imam od 4A .......  sa fast fuse od 4A ...... i cuvam ga ko oci u glavi (menjam fuse samo sa odgovarajucim)

Ja kupio iskrin od 5A i spremio dok ne nadjem kutiju , kad ono stari nemam pojma sta je radio i zasto i ispadne mu i odu nekoliko navoja , danas ga nadjem, a bio ko nov , sada moze samo u smece.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da ne moze , zica je cetvrtasta tamo gdje klizi grafitna cetkica , a tu je na nekoliko mjesta osteceno i zapne , a na jednom mjestu izgleda da je zica i precvikana, 5-6kg otprilike i pao na nesto metalno.

tamo gde klizi četkica, žica NIJE četvrtasta već je okrugla samo obrušena. pogledaj to malo bolje.

tamo gde je žica cvikana, lako se da nakrpiti, osim ako je u polju četkice, tamo se ne krpi već pre ili posle a kad to uradiš,

poravnaš gde je put četkice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skutijano...

 

komplet se sastoji iz Xona, Line stage-a (ugs osnova) i napajanja.

 

Svaka dala onome ko izmisli daljinac :-)

 

Vidim ja da će uskoro biti sesija kod Abrahama ;)

 

I da, ništa ti to ne valja  :nananana:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo se radilo na XA.5 ampu...

 

Mrezice postavljene na svoje mesto. Thx ManicP za info gde da se kupe  :wink2:

 

Upgrade fronta: zamenjen blic za prazan papir :-)

 

Izvor i preampovi premesteni na novu lokaciju. Sad je prostor izmedju zvucnika prazan, taman da smestim neki fikus. Kablovi (xlr interkonekti) su Mogami. 56 eura platio 7 stereo metara! Hahaha. Razbili Kimber Timbre. Nisu ti Kimberi neki pojam skupoce al recimo da je razlika u ceni X puta a pri tome jeftiniji Mogami svira dinamicnije i linearnije. Sve u svemu, kablovinje reseno za sva vremena sa manje od 100 Eura. 

 

Ostaje jos da se namontira zidna polica za SME i to bi bilo to... 

 

post-73-0-06361100-1445198705_thumb.jpg

post-73-0-94840500-1445198777_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...