Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

temperatura 37.7C , oci mi ispadaju , ledja polomljena

 

spavanja nema , samo nebuloze

 

zivot nikad nije dosadan .....

 

:Dizzy:

 

37,7 tokom prepodneva obećava 39 tokom večeri. Batali diy lečenje i pravac kod lekara :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

ynKAfhI.jpg

 

Nije rađeno glodalicom, nego MDF 6 mm + MDF 19 mm slepljeni. Rupe sečene ubodnom testerom pa sređene turpijom i šmirglom. Naravno ivice su zaobljene glodalicom, treba da se šmirgla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam dosta drajvera, na kraju odlučih da stavim Seas ER18RNX i Vifa XT25 da ih se "otarasim". Kutija je podnostojeća i biće transmisija (tapered, ona koja se sužava prema izlazu).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kuciste za drugara za mini aleph.Unedostatku vecih hladjaka zavrnusmo bakarnu plocu debljine 10 mm pa to sve zajedno sa termo pastom na hladnjake sto se vidi i na slici.Da li ce to biti dovoljno ne znamo ali ce probamo.Trandze idu isto na bakar.Pozdrav sa severa

post-1362-0-26335500-1404994025_thumb.jp

post-1362-0-40421900-1404994209_thumb.jp

post-1362-0-46614900-1404994477_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

furajte mirnu struju dok ne dobijete 50C na hladnjaku

 

sto mu je to mu je

 

mozete i Babysitter napraviti ....... pomaze

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/186554-babysitter-papas-koan.html

 

svakako da bi bilo bolje da ste isekli hladnjake i slozili da rebra budu vertikalno .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

furajte mirnu struju dok ne dobijete 50C na hladnjaku

 

sto mu je to mu je

 

mozete i Babysitter napraviti ....... pomaze

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/186554-babysitter-papas-koan.html

 

svakako da bi bilo bolje da ste isekli hladnjake i slozili da rebra budu vertikalno .......

Da znam to samo je ovo bilo na ,,lageru ,, kod nas i kosta komplet sa kucistem 550 din :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da znam to samo je ovo bilo na ,,lageru ,, kod nas i kosta komplet sa kucistem 550 din
 

 

E za te pare da ima i 8Watta odlično je! Ni na JLH ili Hiragu se nitko ne žali. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da... nešto ima tu sumnjivo sa pojačivačima u A klasi i njihovom izlaznom snagom.

Moj mali Babel (al sam dosadan sa njim :D ) je isterao do sada dva slavlja na kojima su mi govorili "stišaj to, preglasno je", pa tako oba puta bio tek do pola pojačan. Drugi put bilo slavlje na otvorenom, u jednom veeelikom dvorištu :wacko:

15W? Nema teorije... Nešto mi tu sumnjivo :D

 

(oba puta su gledali u pojačivač kao "šta je ovo jbt, nešto malecno kao neka konzola, sony play station, a svira ubija :D )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i vrtilica se okrece ,zasad samo rucno.Uglavljen motorcic od kasetofona u drvenu badzuru pa ce sutra probamo kako vrti za pocetak i onda krecu pitanja razna. :baby:  :this:

post-1362-0-91398900-1405025173_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da... nešto ima tu sumnjivo sa pojačivačima u A klasi i njihovom izlaznom snagom.

Moj mali Babel (al sam dosadan sa njim :D ) je isterao do sada dva slavlja na kojima su mi govorili "stišaj to, preglasno je", pa tako oba puta bio tek do pola pojačan. Drugi put bilo slavlje na otvorenom, u jednom veeelikom dvorištu :wacko:

15W? Nema teorije... Nešto mi tu sumnjivo :D

 

(oba puta su gledali u pojačivač kao "šta je ovo jbt, nešto malecno kao neka konzola, sony play station, a svira ubija :D )

Bas tako ako ima odgovarajuce zvucnjake ponasa se kao pravi rmpalija :clapping:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Usput pravimo jos dva para kutija/exprimentisemo-izmisljamo vrucu vodu/jedan par sa audaxima a jedan par sa seasima pa ce biti i koja slicica uskoro o tome i par reci. :dance4:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

E za te pare da ima i 8Watta odlično je! Ni na JLH ili Hiragu se nitko ne žali. :D

 

Imao JLH sa 2n3055 i poklonio rodjaku i jos radi nepogresivo :w00t: .Sta sam ja sve danas napisao kao nenormalan,uvatila me neka pisanija danas i sebi sam vec possto dosadan.Laku noc

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i vrtilica se okrece ,zasad samo rucno.Uglavljen motorcic od kasetofona u drvenu badzuru pa ce sutra probamo kako vrti za pocetak i onda krecu pitanja razna. :baby:  :this:

 

Jel ovo za analogni rotacioni reproduktor crnih vinila ili nešto drugo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...