Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

:thank_you2:

 

A kutija inače od CD playera... kome nikako nisam mogao da sredim laser da svira normalno... pa reko, ajd da se ne baci..

 

Mog' napišem tutorijal na Instructables: How to convert your old CD player into a High Fidelity Mosfet Preamplifier in just 68 easy steps. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zanimljivo da i ja radim skoro istu stvar. Unutra još ide DAC (isti takav) i dodatni trafo. ;) Step atenuator je 21 položajni kineski kao i selektor kanala. Odlični a ne isplati se raditi za tu lovu. DAC će imati i poseban izlaz pa se može koristiti i samostalno.

post-26-0-67347600-1412830834_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka čast... :respect:

 

Mene još uvek mrzi da rešim izvlačenje prekidača za MM/MC koji jeste na pločici ali nemam mogućnost da prebacujem ako ne izvadim preamp i ne otvorim poklopac... DAC sam rešio kao externi komad...

 

Nego, pade mi na pamet da pitam... Ako na ovom Arcam rDAC-u imam USB, Coax i optički ulaz a selekciju vršim sa tasterom na DAC-u, onda to znači (da li?) da mogu npr da preko USB nakačim laptop a na optički Sony CD plejer i svira ono šta odaberem? (ponaša se kao i preamp u smislu selektora ulaza?)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Бацио сам гомилу погледа и нисам видео да нешто фали.

Једино ако мислиш да један отпор фали зато што их има 20, а положаја 21... Онда је то сасвим друга прича.

 

И да, у праву си за мој ник. То ми није право име, зато је мало почетно слово, више је естрадно-конспиративно-скојевско и служи као карактерна особина, дакле добри во. Ипак сам успео пар пута да наљутим понеког члана форума, мада никада нисам имао лошу намеру.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Бацио сам гомилу погледа и нисам видео да нешто фали.

Једино ако мислиш да један отпор фали зато што их има 20, а положаја 21... Онда је то сасвим друга прича.

 

 

I ja se nešto bečim al ne vidim da štogod hvali...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...