Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Vise se onako promolio. Tek cu dragi moj prijatelju, tek cu, nego nesto i nisam imao inspiraciju, Tanoje nemam, Pasa ne pravim, pa ko velim,  cek da se ovo moje cedoviste zavrsi. Treba s necim pred Milosa izici. Ovo mu vise dodje ko dan mrmota. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vise se onako promolio. Tek cu dragi moj prijatelju, tek cu, nego nesto i nisam imao inspiraciju, Tanoje nemam, Pasa ne pravim, pa ko velim,  cek da se ovo moje cedoviste zavrsi. Treba s necim pred Milosa izici. Ovo mu vise dodje ko dan mrmota. :Viannen_loungelizard:

Si spremio keramicki tanjir i ekser?Kazu da je i tocak iz starog mlina dobar ako nemas tanjir :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam jedan ekser, al to cuvam za gume od Pasata za jednog koji mi se krvi napio od zezanja. :buehehe:

A imam i zapocetu Sreder rucku.

Pozdrav dragi prijatelju. Nadam se da nije toliko ladno u Sveckoj ko ovde i da ima grtalica dovoljno. Da ne saljemo tamo one nase Supermene.

post-264-0-19728700-1391460174_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:)

da nas nema, trebalo bi nas izmisliti, pa uništiti nakon čitanja!!!

p.s. da li ima članova koji umeju da procene i parfeme preko jutjuba, da mi prištede odlazak do parfimerije?

Da li se to odnosilo na ovo ili je generalna opaska ?

http://www.diyaudio.rs/topic/1081-čime-se-zanimam-ovih-dana/?p=178637

 

Pitam zato sto sam participirao u diskusiji posle ovog gore linkovanog posta, pa mi nije bas najjasnije na sta se odnosio tvoj komentar ?

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigla stampa

:bravo:

Ovako estetski, ...... spolja, .... pa ta zadnja  ploča ...... odlično !

Eh, sad', još da se i "pogodi" zvuk sa ona dva EL84 SET pojačala, što sada niko ne zna u kom' režimu rade, na čelu sa njihovim tvorcem .... :hmmm:, pa da se Kum šuta u d*pe. :)

 

Btw, da se opet niotkuda ne pojavi :uglavu: , pa maltetira vlasnika ovijeh skalamerija ..... videh se nenadano jutros u "troli" sa profom.

Elem, elektronika za bazu je u Pešti, gotova je, kreće koliko već sutra, tako da je realno da će u nedelju sve ovo biti "na gomili". ;)

Očekujem muštuluk od kuma.

Ako može odma' i želja - samo bez onog "sterilnog" jazz-a na prezentaciji.

Neka dobra psihodelija, progresiva, može i klasika, why not, ....... pa kad' odem, može da sluša do mile volje jazz improvizacije i ...... ( znate vec šta od jazz-a ). :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigla stampa

Kum vido, otvorio dunju, te mu nekako toplo oko srca. Ko ce da saceka subotu. Jedva cekam, pa kad jos zasvira sa SE 84 u paraleli..... pa vrteska ( Ninja burazeru ne j... me :oke: ), Ihaj, de ce mi biti kraj. Doco, za mustuluk ne brini. Samo onog Sveckog zloklopnika na grtalici da skinem sa mozga. Pojede me bre nacisto. Deki sjajan posao. Pozdrav momci :BeerMugCheers::wave:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mali off al ziva istina. Pre par meseci su Google vozila snimala Bg. Pisalo o tome po novinama. Elem, neslavno su se izgubili u Malom Mokrom Lugu. Koji smo mi carevi. Nama nista ne pomaze. :buehehe:

Ninjane jel ti sad jasno zasto mi vrteska kasni. Luta po MML-u :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sviđa mi se što je iznad priključaka napisano naopako. Kao stvoreno za preštekavanje kad stojiš nagnut nad policom u polumraku. :ok:

 

Rade to i neki moderni... npr. vako nešto http://www.cambridgeaudio.com/products/azur-651a-integrated-amplifier

 

A rade i neki dokoni ovuda :D http://www.diyaudio.rs/topic/4265-amp-sa-2sk20132sj313-galerija/?p=93147

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...