Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Thx na lepim recima...Amp na slici je Sindricev Sixty. Nisam imao nista drugo, a umesto njega (vracen drugaru) sad mi svira neki njegov prototip sa EL34.Dok mi Sync ne zavrsi Betu24 (ceka se par zavrsnih radnji). Konacni setup bi trebao biti Primare CD31, Buff II, UGS preamp i Beta 24 amp.Bor mashina je stari zeleni Bosh :wink2:Cim se Stein vrati sa odmora saljem gomilu slika. A probacemo i Bastarda onog njegovog, ako je voljan da ga donosi. Puno je ovo membrana a opet malo oma za lampe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koje je ovo pojacalce na podu?

To je Pointe Sixty, moj agregat :wink2:Licno sam bio prisutan kad smo ih "kresnuli" i mogu da kazem da sviraju extra onako na prvu loptu...BTW: nije Igor sam pravio zvucnike, ja sam mu zasrafio drajvere i drzao zice prilikom lemljenja :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto i ja sam danas malo doterivao "matoru babu" od OB-a, da se ukucani ne bi zalili...Na kraju, i nije tako lose. Za sada je samo DVD plejer povezan sa TV-om, a PC ce biti kad ga upgrejdujem...Etp par telefonskih slika...

post-40-0-62479900-1345496178_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prosvirala još jedna đunta sa AK4396. Biće balansirana sa sve pločicama na sprat, pa nek ide život, možda nekad zatreba.Za sada dupli komplet izlaza za igranje sa izlaznim LP filterom koji će na kraju postati balansirani izlazi.U izlazu LP filter 1. reda + kaskodirani SE baferi sa BF862 (Sipijev recepat) + pripadajući šantovi...

post-53-0-10280800-1346275551_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...