Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

jos samo malo...sad zaista jos samo malo...Poliranje...

u vezi poliranja .....zamisli prodavnicu sa jedno više stotina gitara , raznih , .......i pogled mi se zaustavio na jednoj bas gitari .....kažem ja kako ovo dobro izgleda ......i onda posle po netu nađem brdo fotografija te iste gitare i svi komentarišu izgled .........drvo je od dole , dobro ovde je sad furnir pa nema veze ......i onda debeo sloj laka koji je bezsprekorno ravan i matiran ......nije ono da je skroz matiran , nego onako polumatiran . Sve sjajne površine su lepe na oko i vrlo brzo zamaraju oko .....matirane i polumatirane možeš gledati do prekosutra ....štos je u debelom sloju laka koji može da se poravna do perfekcije ....a onda može da se upolira , da se matira .....možeš šta hoćeš .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može i neka slika te gitare onda?

ima tome više godina ....a nisam memorisao strarnicu na netu .....ceo štos je u debelom nanosu laka kojem je , pretpostavljam , poliranjem izravnata površina i dodatno onako matirana .....italijanci kažu opaco ....a i mi imamo izraz ' izgleda opako ' za nešto što ima dobar izgled
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trenutno premestam audio sistem iz jedne sobe u drugu...(nakon promene prozora, farbanja i kojekakve PM-e, ...Pre ce biti downgrade nego upgrade...bice koja slika kad bude gotovo...Nego, ovako, off topic: Da li je neko od vas imao problem sa mirisom tj. smradom gipsanih ploca? Jedan deo zida je izolilran sa unutrasnje strane , prvo staklenom vunom, pa gips ploce preko... (stavljeno pre 5-6 godina)Imam utisak da ta kombinacija (staklena vuna+ gips ploce) ispustaju neki neprijtan miris te je soba nekako zagusljiva, mora uvek biti otvoren prozor..E dal' to sad skidati, pa stavljati stiropor...hm...(kraj off topica)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Trenutno premestam audio sistem iz jedne sobe u drugu...(nakon promene prozora, farbanja i kojekakve PM-e, ...Pre ce biti downgrade nego upgrade...bice koja slika kad bude gotovo...Nego, ovako, off topic: Da li je neko od vas imao problem sa mirisom tj. smradom gipsanih ploca? Jedan deo zida je izolilran sa unutrasnje strane , prvo staklenom vunom, pa gips ploce preko... (stavljeno pre 5-6 godina)Imam utisak da ta kombinacija (staklena vuna+ gips ploce) ispustaju neki neprijtan miris te je soba nekako zagusljiva, mora uvek biti otvoren prozor..E dal' to sad skidati, pa stavljati stiropor...hm...(kraj off topica)

Ne moras da skines gips ploce niti staklenu vunu! samo dodaj stiropor i mrezu pa ide taj lepak i pokrij sve rupe ako treba mozes koristiti i penu posle toga opet flat ili fasada koja ti odgovara i policolor ili sta god.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...