Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Kompletna kutija je radjena kod Miroslava, Miraudio. Ovo je stari model gde je kutija gvozdena (osim prednje ploce naravno). Novi model je ekstra, sve od Al, mnogo lepo izgleda ali ovu sam davno kupio od njega tj. bila je neka menjaza cini mi se.

Uuuu, sine! Svaka cast. Kako se i ja ovijeh dana bavim slicnim poslovima, zanima me poreklo prednje ploce.Pravljena? (ko, sta, gde?)iliNeki uredjaj bio donator?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem,

danas sam se bavio proslavom rođendana- ispekao oko 5kg faune i flore na roštilju, načeo i uz pomoć prijatelja i rodbine popio skoro litar komovice iz 1995 godine, u nekoliko navrata gvirnuo na forum, ukapirao da Woland ima isto rođendan (Woland, srećan skorašnji izlazak iz pete decenije!).

Sve u svemu, nije loše: neparni rođendani mi nekakno idu bolje od parnih, sklopio sam uz pomoć prijatelja novi kompujter marke xpc http://www.xpcompute...l_barebone-4547sa fensišmensi grafičkom karticom http://www.amd.com/u...0-overview.aspx dovoljno dobrom da mi ne "prekida" gledanje IPTV-a i DVD sadržaja, jeo sladoled iz lokalne poslastičarnice, dao jutros napravio majcu za džoginig na kojoj jasno piše "43" kako arapski tako i rimski, binarno tako i heksadecimalno.

U planu je da se do sledećeg rođendana- dočekali ga svi mi u zdravlju i sreći- konačno skutija sistem dosledan Tannoy zvučnika kome će okosnicu činiti old fashion pojačalo sa phono sekcijom RPA- Alex Kitić, TVC atenuator FFL, izlazno pojačalo 300B (FFL) sa C3G/ ksenonskim diodama i slično + arhaični Stabi Mk2 namazan naradžinim uljem + demode CDP sa Philips CDM Pro pogonom i seljačkim NOS TDA 1541 DAC-om.

Obećavam u project gallery blagovremeni izveštaj o najavljenim dešavanjima. Ako ne bude gotovo do 15.07.2013, nek ide život. Biće gotovo jednog dana.

Pozdrav iz Zrenjanina,

zflazar

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem,.................................Obećavam u project gallery blagovremeni izveštaj o najavljenim dešavanjima. Ako ne bude gotovo do 15.07.2013, nek ide život. Biće gotovo jednog dana.Pozdrav iz Zrenjanina,zflazar

Tja, kako pišeš. Kao da sam bio :) Neka ti svaki rođos bude kao ovaj i nema brige :):drinking-2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem,Pozdrav iz Zrenjanina, zflazar

Srecan vi rodzendan tebi i kolegi Wolandu, da ste mi zivko i zdravko jos 100 leta.. :drink: :oke:PS Jel poznajes mozda Bobana iz Zrenjanina, sad je skoro uzeo Jeff Rowland-a Continius 500
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...