Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Misliš li da su one ribe još uvek tamo, pa zato ideš kraćim putem :)

Ma jok, duži pt je oko 75€ za drumarine a mislim da je trajekt ogavno skup iz Splita. Sućuraj je bliži Hvaru, jest ima malo više vožnje po otoku ali se na kraju definitivno isplati. Prošle godine provereno ;)Idem da se pravim važan sa svojom novom "škljocarom" :shinymj5:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok, duži pt je oko 75€ za drumarine a mislim da je trajekt ogavno skup iz Splita. Sućuraj je bliži Hvaru, jest ima malo više vožnje po otoku ali se na kraju definitivno isplati. Prošle godine provereno ;)Idem da se pravim važan sa svojom novom "škljocarom" :shinymj5:

mnogo je lepsi taj put kroz bosnu nego taj novi kroatise autoban, narocito kada zagude guzve kroz liku. divan krajolik i nekoliko odlicnih mesta za stati, popiti bosansku kafu, pojesti burek/pitu, cevape, pecenje. i fenomenalan sir koji se prodaje na samom putu tamo na kupresu....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas lepo sto je Stein stigao, sad se odmara na suncu...A ja mucim slatke muke...Opet fi- fi...Eto sada izgleda malo drugacije...Nego uvek iskrsne nesto neplanirano: PC, tj, kompjuter mi doso bas iza zvucnika, a ne moze nigde a da ne bude ruznoo...Problem je u tome sto je samo 40-tak cm udaljen od magneta Eminence Beta 15-tice....Sto se estetike i funkcionalnosti tice, ja bih ga tu i ostavio, ali ne znam kako ce magnetno polje uticati na Hard drajv...Ima li ko slicnog iskustva?Pozdrav,Vix

post-40-0-97799200-1344780665_thumb.jpg

post-40-0-48763500-1344780679_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se estetike i funkcionalnosti tice, ja bih ga tu i ostavio, ali ne znam kako ce magnetno polje uticati na Hard drajv...

Ima li ko slicnog iskustva?

Ima.

Peavey Black Widow 15ica prenoćila na kućištu. (Drugar spustio na komp dok sam ja bio odsutan...)

Ama baš ništa se nije desilo s hardom....

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije Alfa , nego Beta (ili Alfa sa magnetom, hehehe).Taj slot load, koji sam na brzinu i "privremeno" montirao na OB (nakon Nelson Pass-ovog clanka o Slot Loaded OB), je u mom slucaju donelo poboljsanje u kvalitetu basa. I tako je taj "privremeni" i ruzan dodatak ostao. A ceo OB izgleda nakaradno posto sam sa njim eksperimentisao sve vreme. Sve je je pocelo kao kopija Visatonovog No-Box dizajna, ali sa Beta15-com u basu. Zvuk mi se nikako nije svidjao sve dok nisam skinuo bocne stranice, ali je bass bio slabiji nego sto bih hteo. Slot vratio bass, ali bolji nego sa bocnim stranicama. Merio nisam, samo na uvce, tako da je sve subjektivno, ali mi se svidja.Malo me kopka da probam Slot-load onako kako je uradio Nelson Pass, sa wooferima sa strane (push-push), ili 2 Bete jedna iznad druge, (kao ova postojeca) samo 2. Jedno je sigurno: ne mogu znati dok sam ne cujem, a za to treba vremena i novca, i opet je to samo eksperiment...ali u tome je slast...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...