Jump to content

Boenicke W5 SE


Nesic

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Shoba said:

Sram Vas bilo. Ne znam kako ce Administracija odgovoriti na ove pretnje fizickim nasiljem ali se nadam da ce biti primerene i pravedne. 

Za ostale zelje sam dostupan na PP kao i u Beogradu.

Rado ispunjavam zelje, cak dajem i malu prednost u zavisnosti od godina naravno.

pretpostavljam da ces i sam da se snadjes , glede takvih pretnji

ono , lako ih je davati on-line ........

bolje da Doktoru damo sansu da pogleda istorijat Shonne-ovih radova , da shvati da DIYere ne treba braniti od DIYera , pa se mozda i izvini

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zen Mod - administratoru :

Upoznao doticnog na FAK 1. 

Pozitivan utisak meni bile njegove TQWT kutije sa Fostex driverima, kao i on sam kao jedan fin, tih, korektan momak.

Jos 1 x ga sreo kod prijatelja, clana foruma. 

Ovo mu je vec drugi put na ovom forumu da na moj komentar koji se njega licno ne tice replicira na nacin koji meni licno smeta.

Prvi put sam mu skrenuo paznju i na tome se zavrsilo.

Danas je ponovo uradio isto i moj odgovor je bio takav kakav je i dobio.

Ne zelim da ulazim u to da li i koliko drugi imaju uticaja na njega ili ne, ali je ocigledna promena u njegovom ponasanju narocito prema meni, od kada se intenzivno bavi merenjima, grafikonima, te prikazivanjima istih.

Sto se tice izvinjenja, od mene ga nece dobiti. Kao sto ga nece dobiti ni njegovi savetnici.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Shoba said:

Sta je cilj sve ove muke oko ovog proizvoda?

 

 

5 hours ago, Doktor said:

^

Mozda bolje, sta ti zelis sa ovim pitanjem na forumu samograditelja ?

Recimo, ja to ne razumem. Pojasni.

 

Da se razumemo, nisam samograditelj, za razliku od tebe koji si radio/radis diy.

Da li ne kapiras izazov ovih ljudi ovde ili ne zelis to, njihov plam, zelju, da naprave bolje u svim parametrima ( izgled, zvuk, cena ) ?

Ja mislim da oni to mogu mogu i navijam za njih. :thumbsup:

 

4 hours ago, Shoba said:

Pitam ljude koji prave ovo a ne "Advokate" Znaju oni i sami da odgovore, nisu toliko nesposobni koliko ti mislis.

 

5 minutes ago, Doktor said:

@Zen Mod - administratoru :

Upoznao doticnog na FAK 1. 

Pozitivan utisak meni bile njegove TQWT kutije sa Fostex driverima, kao i on sam kao jedan fin, tih, korektan momak.

Jos 1 x ga sreo kod prijatelja, clana foruma. 

Ovo mu je vec drugi put na ovom forumu da na moj komentar koji se njega licno ne tice replicira na nacin koji meni licno smeta.

Prvi put sam mu skrenuo paznju i na tome se zavrsilo.

Danas je ponovo uradio isto i moj odgovor je bio takav kakav je i dobio.

Ne zelim da ulazim u to da li i koliko drugi imaju uticaja na njega ili ne, ali je ocigledna promena u njegovom ponasanju narocito prema meni, od kada se intenzivno bavi merenjima, grafikonima, te prikazivanjima istih.

Sto se tice izvinjenja, od mene ga nece dobiti. Kao sto ga nece dobiti ni njegovi savetnici.

 

 

rascitati napred quotovano , hronoloski

ne menjaj teze i ne trazi pravdu

upetljao si se kad te niko nista nije ni pitao ni prozivao

 

zavrsimo sad sa tim , da se ne igram Administratora , kad vec pokusavam da izbegnem

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, Doktor said:

@Zen Mod - administratoru :

Upoznao doticnog na FAK 1. 

Pozitivan utisak meni bile njegove TQWT kutije sa Fostex driverima, kao i on sam kao jedan fin, tih, korektan momak.

Jos 1 x ga sreo kod prijatelja, clana foruma. 

Ovo mu je vec drugi put na ovom forumu da na moj komentar koji se njega licno ne tice replicira na nacin koji meni licno smeta.

Prvi put sam mu skrenuo paznju i na tome se zavrsilo.

Danas je ponovo uradio isto i moj odgovor je bio takav kakav je i dobio.

Ne zelim da ulazim u to da li i koliko drugi imaju uticaja na njega ili ne, ali je ocigledna promena u njegovom ponasanju narocito prema meni, od kada se intenzivno bavi merenjima, grafikonima, te prikazivanjima istih.

Sto se tice izvinjenja, od mene ga nece dobiti. Kao sto ga nece dobiti ni njegovi savetnici.

 

 

Bravo tako treba, nego malo je samar kad ti neko kaze nesto sto ti smeta, jel si musko ili seka persa, ja bi za ovako nesto bar lomio ruku...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...