Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

to ce biti borba sa sinom koje ce kuteje u dnevnjak a koje u sinovu sobu

 

Gyurgyevci ce tesko da doakaju po basu ovome sto sad ima

 

sad se svelo na razliku izmedju 12" i 15" , dok je dosad ipak 15" bio u vrlj BR i imbecilnoj zapremini

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Raspisaste se, morao sam danas nešto i da privredim, da radim :) Kablovi - ništa vredno spomena, to će da bude na samom kraju (ako ikada dođem do njega :) ) Borbeni položaj? Nema potrebe :P WAF=0, netačno WAF=-3 :) Đurđevci nisu na prodaju, a neće ni biti. Oni su prva ljubav, a i gitarista ih je konačno osvojio - ko će bre ovo seliti iz sobe u sobu (ni ne dam mu ih i baš me briga što će imati traume), još ako turimo supertweet, sa obratnim konusom za odlaganje klučeva :) Grozni se najavio. Veliki brate, visoki skoro 1,5 m. Milovane komšijo dobrodošao na slušanje :)

 

Sviraju oni dobro i FLAC, a još su i u mraku. Danas niša nemam da im zamerim, rano je, a i gledaju me onako autoritativno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Woli, tek sad viđeh fotke, bem ga bježim sa časova, fenomenalno

 

al za ovo treba imat prostor

 

jednino mi se ne sviđa ova lila boja (ili koja je već) oko bas drajvera, mada šta ima da se meni sviđa ili ne sviđa

 

a i nije mi jasno što trebade izvlačenje basa jer nema faznog usklađenja

 

može bit da sam opet propustio koji čas pa postavljam glupa pitanja :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuhh!Kuzma se prosto uljegao pored ovih grdosija, a još crvena aplikacija...Čestitke!

 

Hvala lepo.

Woli, došlo je vreme za poveće gomilanje muzike :D

 

Želim da ti rade rade rade rade, a ti da uživaš uživaš uživaš uživaš :)

 

Ima muzike. Barem 1 Tera probran losslesa. na polici levo je NAS. 9 Tera Raid 5 (dakle 12 bruto), polako prebacujem muziku i filmove (da bih ga na kraju šutnuo u špajz :) ). Ploča naravno daleko manje, ali ipak sve više i više.

 

Woli, tek sad viđeh fotke, bem ga bježim sa časova, fenomenalno

 

al za ovo treba imat prostor

 

jednino mi se ne sviđa ova lila boja (ili koja je već) oko bas drajvera, mada šta ima da se meni sviđa ili ne sviđa

 

a i nije mi jasno što trebade izvlačenje basa jer nema faznog usklađenja

 

može bit da sam opet propustio koji čas pa postavljam glupa pitanja :wink2:

 

Soba nije mala oko 6,5 x 4,5, 2,8 visoka. Crveno je nije lila :) vid' na prvoj strani. Trebalo je ispupčenje zbog dubine zvučnika. Nisi pazio na času, sve se vidi na šemi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto i mene. Nema sanse da ovakva tema prodje bez mene.  Pod jedan. Bravo Woly (... :msn-rofl: ). Ti si baja koji sledi svoj san. Respekt :respect: .

Pod dva. Umrem ti na san. Kud se ne dosanja na Djurdjevke, ustedeo bi lovu. Salim se. Sad ozbiljno.

Kao neko ko zna genezu ovih Tanoja, sta su bile, na sta su ispale posle poznatog "maga", te kako su ih posle maloprepomenutog majstora opste prakse izvukli iz mrtvih braca Lazari, mislim da imam pravo da kazem par stvari. Opet pod jedan. Jadan onaj koji ovo nosio i unosio. Taj se trenutno saplice o svoja jajca ( ako ih nije ugurao u carape oli ti zokne). Pod dva opet. Drago mi je da ti je ostalo i malo sobe za boravak. Lepo je to kad od onolikog dnevnog boravka napravis prostor za dominirajuce Kompenzatore. Sad samo da zaposlis babe iz komsiluka da isheklaju jedno dva ara sustikli za zvucnike. WAF faktor kao kategorija ni ne postoji u njihovom slucaju ( mada priznaj ta divna crvena je bila pokusaj uvlacenja gospodji Woland s jedne strane, a s druge lupanje cajpera meni, sram da ti udje barabo jedna). Da se ovo desilo u Beogradu, imala bi posla sigurna kuca. Sreca  Vrbas nije velik, te nije zanimljiv nevladinim organizacijama.

Kad sam  svojevremeno cuo kod Wolyjeve (... :msn-rofl: ) Tanoje, zaista su zvucali dijametralno razlicito od onoga kako sam ih ja znao.  Jedina moja ozbiljnija zamerka akonto istih bila sto ja sakato kazem zvuk na dole. Danas mi ponosni vlasnik, tj Woly (... :msn-rofl: ), rece da to vise nije slucaj.  Sve doslo na mesto. Drago mi je. najzad koncert iz partera ne sa balkona. Vidim ovde neki pominju hiper tvitere. Woly (... :msn-rofl: ), polako s tim nisi ti BETMEN. Skoro da sam siguran da za time nema neke stvarne potrebe. ( opet ja branim Tanoje. Zadnje vreme doslo). Slusaj ti to prijatelju neko vreme pa sam odluci treba li ti to. sve ostalo posle slusanja istih. Cestitam ti jos jedared na prinovi i zapamti. Djurdjevke su zakon!!! Uzivaj i vidimo se uskoro. A ko te dira samo mi ga tuzi! Niko ne sme da dira Wolyja (... :msn-rofl:). Hazjaine pozdrav

post-264-0-52023100-1386185057_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala lepo.

..............................

 

Soba nije mala oko 6,5 x 4,5, 2,8 visoka. Crveno je nije lila :) vid' na prvoj strani. Trebalo je ispupčenje zbog dubine zvučnika. Nisi pazio na času, sve se vidi na šemi :)

 

 

tačno sam znao,  :doh: što će meni da pričam :farmer:

 

a soba ti je umalo ka moj stan :msn-rofl:

 

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Brate Revokse da ti veca soba presisao bi granicu Crne Gore. Znale arhitekte sta rade. Pozdrav :party::oke:

 

griješiš,

 

đe ljudi nisu bijesni ni kuća nije tijesna, ma kolika bila

 

a što se granice tiče meni ovo što imamo sasvim dovoljno

 

te ambicije ostavljam drugim kojima je to svojstveno

 

i nema potrebe da se izvinjavaš, šalimo se naravno i ubijamo vrijeme, ma kako to bilo

 

živ bio

 

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...