Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

to je pitanje ukusa da li trebaju helpertweets

 

u jednoj opciji je 40-ak E za par APT80 , u drugoj 100+ za iste Founteke koje ima na Gyurgyevci , a posle sky is the limit

 

uz konicni ili sferni reflektor , sa obe fele se moze dobiti omni , a u tom slucaju je i manje kritican polozaj helpertweetera u odnosu na glavni

 

cinjenica  - ko god je dobro odradio supertweet , tesko ga iskljucuje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je pitanje ukusa da li trebaju helpertweets u jednoj opciji je 40-ak E za par APT80 , u drugoj 100+ za iste Founteke koje ima na Gyurgyevci , a posle sky is the limit uz konicni ili sferni reflektor , sa obe fele se moze dobiti omni , a u tom slucaju je i manje kritican polozaj helpertweetera u odnosu na glavni cinjenica  - ko god je dobro odradio supertweet , tesko ga iskljucuje

Zen imaś neke tačne nazive da se malo raspitam po netu ili neku preporuku koji tweeteri po tebi najbolje rade?Hvala!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne usudjujem se jos uvek. Moram prvo da kupim stan od cca 2 hektara. Vis kaki je Savo kad se odveze. A i Woly (... :msn-rofl: ), nam se nesto ne javlja. Mora da uso kroz BR otvor u kutije pa sad na miru razmislja sklupcan u fetus pozi o hiper tviterima. OOOOOOOOOOMMMMMM, HIIIIIIIIIIP  TVIIIIIIIIT, OOOOOOOOOOOMMMMMMMM.... :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen imaś neke tačne nazive da se malo raspitam po netu ili neku preporuku koji tweeteri po tebi najbolje rade?Hvala!

- Eminence APT80 kao sirotinjska varijanta ( al tesko ce sta da ga stigne , kad ga seces na 20KHz/6db)

 

- Fountek NeoCD3.5H

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

volim ja Tannoy ........ ali ne bas toliko

 

1. moze bolje za maaanje para

2*.moze daleko bolje za isto para ......... al' cemu kad je supertweet kojem je uloga da dodaje malko vazduha

zakljucak iz 1. i 2. - no tnx , ova ovca nije tolika ovca :rofl:

3.da me tri godine istresas iz gaca , ne bi skupio dovoljno para da kupim tako nesto

 

*  nazovem Acu i kazem - imam para koliko kosta Tannoy prcvoljak ; daj mi nesto da radi taj pos'o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

- Eminence APT80 kao sirotinjska varijanta ( al tesko ce sta da ga stigne , kad ga seces na 20KHz/6db)

 

- Fountek NeoCD3.5H

U kom opsegu?

Vidim da je za I cena u player-u sasvim prijatna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

kad ga seces na 20KHz/6db

 

Dobro, ja mogu samo da ponovim pitanje. Opseg je pojam koji sadrži dve granice.

Jedna je da ovaj driver „ide“ do 20KHz. Ako se seče na 20KHz, za šta služi, za ispod 20KHz ili za...?

Oprostite na mojoj neukosti, kao što je već utvrđeno ja sam magarac matematičkog usmerenja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...