Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

Woli, fino, fino CESTITAM!  :respect:

 

... a sad dok si jos znojav, zaokreni ih malo tako da te svaki u jedno oko/uho gleda pa onda poslusaj. Pa onda javi  :whistle2:

 

Ma gledaju me oni iz svake pozicije :) Nema potrebe, razmaknuti su 1,6 metara (osovinski oko 2,3) sasvim je OK. Probao već :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

fino to sad izgleda :),ali ja bih se jos jednom poigrao sa tim "gledanjem" u centar trubica postavom/zaokretanoscu zvucnika..poznato je da su off-axis merenja katastrofalna kod njih,neretko su profesionalcima koji su radili sa njima skretali paznju da nose busolu/uglomer sa sobom i da shodno tome kalkulisu zvuk istih :wink2: ....ta "vanosovinska" disperzija je slaba,slusanje "sa strane" je ko da si ih pokrio debelim cebetom :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisu lijepi. To mi se sviđa! :thumbup:Impozantni su. Izgledaju kao dio opreme koji je napravljen da svira, a ne da zadivi glavnog urednika magazina Vogue... genuine 0 W.A.F. peace of equipment. 

Me like!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kazu da su ti djurdjevci bolji ali ih nikada nema ni na slikama ... a kako je krenuo sa Tannoyima, Ver3 je zidna sa integrisanim TVom i policom u sredini i jos sluzi kao pojacanje plafona zbog novih punosnjeznih zima :)

 

... a sa hvalopjevkom Tannoya nece djurdjevke moci prodati sve da ih u 100€ umota  :wink2:

 

Edit: @0waf, da ne kazu posle da nisam upozorio  :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...