Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

Kasnim... morao na mailove da odgovaram :)

Evo ipak kakvog-takvog prikaza, cutovao sam ga iz maila koji sam poslao, može da prođe i ovde:

Plašim se da sam subjektivan... ali u svakom segmentu ima napretka :) Čak ni neubedljivu sredinu ne primećujem - nije mi neubedljiva. Rano je još za pravu konstruktivnu analizu, ali do sada nema ničega što mi smeta, ničeka što nedostaje i treba da se doda. Preispitivao sam se - nema ni onoga što ne želim da primetim :)

Uz to sviraju nekako lagano, potpuno neopterećujuće - na tričetvrtine snage vešanje se pomera oko 5 mm. U prethodnim kutijama mi nije bio dobar bas - nedovoljno dubok i nekako tanušan, neubedljiv. Sada je sasvim kako treba, dovoljno dubok, definisan i konkretan - sasvim dobar kick, a opet nekako prefinjen. Rebecca Pidgeon peva, ono baš mu ga dala, svaku emociju raspoznajem :) Činele mi fine, čak i kada ih zvekne u onu izbočinu na sredini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rupa je brate rupa. A jupica je maji otvoj u Tanojima zapusen grilon cajapama. :Viannen_loungelizard:

 

Rupa je sve ono što omogućava zvučnom talasu da sa zadnje strane zvučnika dođe do prednje strane zvučnika...  Daklem OB koncept ima najveću rupu - sve je osim samog zvučnika - rupa... Pride, manja ploča - veća rupa... Sad, ko ima manju ploču oko zvučnika i veću sobu, ima veću rupu... Pošto elektrostatici i nemaju uopšte ploču nego samo okvir da se sve ne raspadne, spadaju u izvedbe sa najvećom rupom...

...zašto fizičari mrze filozofe...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...